אשדוד: תינוקת נשכחה ברכב וחולצה בשלום

פקח של עיריית אשדוד זיהה תינוקת נעולה בכלי רכב בעיר. הוא מיהר להזעיק את כוחות ההצלה ובמקביל, חילץ אותה בעצמו כשהיא בוכה ומיוזעת. כעבור דקות אחדות הגיע למקום אמה של התינוקת שטענה: "הלכתי רק ל-10 דקות"

התינוקת חולצה בשלום, אילוסטרציה (חדשות 2)

טרגדיה נמנעה הבוקר באשדוד לאחר שתינוקת בת חודשיים נשכחה במכונית פרטית על ידי אמה ברחוב האדמו"ר מבעלז בעיר. אדם שעבר במקום זיהה את התינוקת ברכב ומיהר להזעיק את כוחות ההצלה למקום. בזמן שחלף פרץ האיש את הרכב וחילץ את התינוקת כשהיא בוכה ומיוזעת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כעבור מספר דקות הגיע אמה של התינוקת שמתגוררת בקרבת מקום, היא החזירה את התינוקת לביתה - לשם גם הגיעו פרמדיקים של מד"א שהעניקו לה טיפול רפואי ראשוני. בשל משך הזמן המועט שבו שהתה התינוקת בכלי הרכב, היא לא נזקקה לפינוי לבית החולים.

כשנשאלה על המקרה, אמרה האם כי הלכה למספר דקות בלבד וכי התינוקת הושארה בכלי הרכב למשך "10 דקות בלבד". למקום הוזעקו גם חוקרי משטרה על מנת לתשאל את האם ולמנוע חשש להזנחה.

בחודשים האחרונים הפכה תופעת שכחת הילדים בכלי רכב למגיפה של ממש. במספר מקרים שונים - דווקא בחודשי הקיץ הלוהטים, נותרו תינוקות חסרי ישע במכוניות פרטיות על ידי הוריהם, בשלושה מקרים זה הסתיים בטרגדיה במותם.