2 פצועים אנוש וקשה בתאונה בדרום

רכב שהתהפך בשכונת נווה זאב בבאר שבע, גרם ללכידתם של שני הנוסעים בתוך הרכב ההפוך. במהלך החילוץ איבד אחד מהם את הכרתו, והשניים פונו במצב אנוש וקשה לבית החולים סורוקה בעיר. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה

זירת התאונה, באר שבע (צילום: נחמן פ.)

שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם נפצעו באורח אנוש וקשה בתאונת דרכים הערב (ד') בשכונת נווה זאב בבאר שבע. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בהתהפכות עצמית של הרכב בו נסעו השניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התאונה הקשה אירעה על הגשר שמחבר בין שכונת נווה זאב לשכונת נחל בקע, סמוך לכיכר הטנק. שני הנוסעים ברכב - צעיר בן 24 וצעירה בת 22, נלכדו ברכב. במהלך פעולות החילוץ איבד הגבר את הכרתו.

פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום העניקו לפצועים טיפול רפואי תוך כדי פעולות החילוץ, ולאחר מכן פינו את השניים לבית החולים סורוקה בעיר כשהם סובלים מפגיעות רב מערכתיות. כוחות משטרה רבים הגיעו למקום והחלו לחקור את נסיבות התאונה.

אתמול (ג') אירעה טרגדיה נוספת בדרום, כשפעוט כבן שנתיים נהרג מפגיעת רכב ביישוב רהט בדרום, לאחר שככל הנראה נדרס על ידי קרוב משפחתו. התינוק הובא על ידי בני משפחתו לקופת החולים ברהט, כשהוא ללא דופק וללא נשימה וסובל מפגיעת ראש. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות, אך בסופן נאלצו לקבוע את מותו. קרוב משפחתו של הפעוט, שככל הנראה פגע בו, עוכב לחקירה.