שיפור משמעותי נוסף במצב הרב עובדיה

מקורבי הרב עובדיה יוסף, המאושפז מזה למעלה משבוע בבית החולים הדסה עין כרם מספרים כי החל לתקשר עם הסביבה ואף הניח לראשונה תפילין בחדרו. למרות השיפור, אפשרות שחרורו מבית החולים עדיין אינה עומדת על הפרק

שיפור במצב הרב, ארכיון (חדשות 2)

אחרי שמצבו כבר הוגדר קשה מאוד, וסכנת חיים נשקפה לחייו, צפויים הרופאים בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים להודיע כי מצבו של הרב עובדיה יוסף השתפר בצורה משמעותית בימים האחרונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גורמים בסביבתו של הרב מציינים כי הרב עובדיה כבר פקח את עיניו, מזהה את הסובבים ואותו אף מתקשר עימם. מקורביו אף סייעו לו להניח תפילין בחדרו - לראשונה מאז אושפז. בשעות הקרובות תיבחן בבית החולים האפשרות לנתקו מצינור ההנשמה בעקבות השיפור הרב שחל במצבו.

מקורביו ובני משפחתו נמצאים איתו בכל העת, ובמקביל לטיפול הרפואי ממשיכים לבקש מהציבור בארץ ובעולם להתפלל לשלומו. בשלב זה אפשרות שחרורו מבית החולים אינה עומדת על הפרק, אך אם מגמת השיפור תימשך מעריכים בסביבתו כי הדבר יקרה בקרוב.

כזכור, לפני למעלה משבוע אושפז הרב עובדיה בבית החולים לאחר שחש ברע, הוא עבר מספר הליכים רפואיים שבסופם הוגדר מצבו קשה מאוד. בכל התקופה האחרונה מקפידים בכירי ש"ס לפקוד את מיטתו. בימים האחרונים מראה הרב סימנים מעודדים של התאוששות, אך בשל גילו המבוגר (93) מצבו עדיין מוגדר קשה.