מזל טוב: לפילה הצעירה נולדה דודה

הפילה האסיאתית לה-פטיט, שנחשבה לדחויה בחברת הפילים בספארי ברמת גן, המליטה הבוקר פילונת חודשיים לאחר לידת נכדתה. הפילה החדשה שוקלת 90 קילוגרמים ובספארי אומרים כי היא נראית בריאה וחזקה. איך יקראו לה?

הפילה החדשה שנולדה בספארי והאם המאושרת (באדיבות הספארי)

בספארי ברמת גן התרחש הבוקר (ד') מאורע נדיר - המלטה של פילה אסיאתית. האם המאושרת היא הפילה לה-פטיט, אחת משישה פילים אסיאתיים בספארי, והלידה עשויה לשפר משמעותית את מעמדה החברתי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"המטפלים בספארי מצאו הבוקר את הפילה החדשה, ששוקלת 90 קילוגרמים", סיפרה דוברת הספארי שגית הורוביץ בשיחה עם חדשות 2 Online. "היא חיונית מאוד, כבר יונקת מאמה. היא נראית בריאה וחזקה". כעת מחפשים בספארי שם לפילונת שמתחיל באות ל', כשם האם.

לה-פטיט, פילה בת 28, סבלה מעבר רע מאוד. היא היתה פילת קרקס וחברת הפילים דחתה אותה בהתחלה, ונשקלה העברתה לגן חיות אחר. לידת בתה הראשונה לה בל, ולידת נכדתה לטאנגי לפני חודשיים חיזקו משמעותית את מעמדה. הפילה החדשה, שהיא למעשה דודתה של לטאנגי, ההמלטה האחרונה בספארי, תשפר את מעמדה של האם עוד יותר.

"האם ובתה היו יחד בהריון, כך שצפינו את זה", אמרה דוברת הספארי, והוסיפה: "הריון של פילים הוא ארוך - 22 חודשים, אבל הילדה עצמה מאוד מהירה".