יקנעם: אחים בני שנתיים ושלוש נמצאו משוטטים לבדם ברחוב

עובד עירייה מצא את השניים מסתובבים ברחוב יחפים ובוכים, כשהם לבושים חלקית ומיהר להזעיק את המשטרה. השוטרים פתחו בחיפושים אחר ההורים ואיתרו את האב, שטען כי היה בבית הכנסת ולא ידע שהילדים הושארו לבד. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר במשפחה מדרום הארץ שהתארחה אצל הסבא

שוטרים ברחוב, ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)

שני אחים בני שנתיים ושלוש נמצאו הבוקר (ד') משוטטים לבדם ברחובות יקנעם, כשהם לבושים חלקית ובוכים. המשטרה פתחה בחיפושים אחר הוריהם ואיתרה את האב, שטען כי היה בבית הכנסת ולא ידע שהילדים הושארו לבד בבית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עובד ניקיון של העירייה איתר את שני האחים סמוך לשעה 5:00 בבוקר, כשהם מסתובבים לבד ברחוב ומיהר להזעיק את המשטרה. עם הגיעם של השוטרים למקום, הם החלו לנסות לאתר את הורי הילדים והגיעו לאביהם לאחר כשעתיים. מחקירה ראשונית עולה, כי מדובר במשפחה מהדרום שהגיעה לפני כשבוע להתארח אצל הסבא. זוג ההורים מתושאל כעת במשטרה, ובינתיים הועברו הילדים לידי גורמי הרווחה.

רס"מ אורלי פרץ, שוטרת שהייתה בין אלה שהגיעו אל הילדים, סיפרה לחדשות 2 Online כי השוטרים מצאו את שני האחים בוכים והעניקו להם טיפול ראשוני. "הם נראו מוזנחים, כשלגופם גופיות והם יחפים", אמרה. "נתנו להם לשתות מים והרגענו אותם".

לדבריה, שני הילדים נמצאו ברחוב מקביל לבית של סבם, שבו התארחו. רס"מ פרץ סיפרה עוד כי כאשר השוטרים הגיעו לבית הסבא, לא היה שם איש. "האב אותר אחרי כשעתיים וטען שהיה בבית הכנסת ולא ידע שהילדים הושארו לבד".

במשטרה פתחו בחקירה ובודקים כעת איך הצליחו הפעוטות לצאת מהבית.