פעוט בן שנתיים נדרס למוות על ידי קרוב משפחתו ברהט

בני משפחתו של הפעוט פינו אותו לסניף קופת החולים ביישוב, שם נאלצו כוחות ההצלה להכריז על מותו. הנהג הפוגע, קרוב משפחתו של הפעוט, עוכב לחקירה. בתאונה אחרת נהרג נהג משאית בכביש 6 מפגיעת משאית בשעה שהחליף גלגל ברכבו בצד הדרך

שני הולכי רגל נדרסו למוות (רויטרס)

הקטל בכבישים: פעוט כבן שנתיים נהרג מפגיעת רכב ביישוב רהט בדרום, לאחר שככל הנראה נדרס על ידי קרוב משפחתו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחר הצהריים הובא הפעוט על ידי בני משפחתו לקופת החולים ברהט, כשהוא ללא דופק וללא נשימה וסובל מפגיעת ראש. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות, אך בסופן נאלצו לקבוע את מותו. קרוב משפחתו של הפעוט, שככל הנראה פגע בו, עוכב לחקירה.

נהג משאית נדרס למוות בכביש 6

התאונה בכביש 6, היום (דוברות מד"א)
זמן קצר לאחר מכן, סמוך ל-15:00, התקבלה במוקד מד"א קריאה על תאונת דרכים בין שתי משאיות בכביש 6, סמוך למחלף ניצני עוז. מחקירה ראשונה עולה כי משאית שנסעה צפונה פגעה במשאית אחרת שעמדה בצד הדרך ובנהג המשאית, שככל הנראה עצר כדי להחליף גלגל ברכבו.

"כשהגענו למקום ראינו שמדובר בתאונה קשה מאוד", סיפרה פרמדיקית מד"א ציפי פליסקין. "שתי המשאיות שהיו בשוליים היו מעוכות ועל הכביש הייתה מפוזרת אשפה. בשוליים שכב גבר כבן 45 כשכונני מד"א מבצעים בו פעולות החייאה". תוך זמן קצר נאלצו כוחות ההצלה לקבוע את מותו של הנהג, תושב הצפון בן 45.

"אנשים במקום סיפרו לנו כי נהג משאית שככל הנראה הוביל אשפה עצר בצד הדרך להחליף גלגל", סיפרה הפרמדיקית. "לפתע הגיעה משאית, התנגשה בעוצמה במשאית החונה ודרסה את נהג המשאית ואת חברו שהיה כמו".

חברו של הנהג נפצע אף הוא מפגיעת הרכב. "נהג המשאית הפוגעת - גבר בן 29 מאחד הכפרים בגליל התחתון - היה מבוהל ונסער", הוסיפה פליסקין. שני הפצועים פונו במצב קל לבית החולים הלל יפה בחדרה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.