אב ל-8 זכה ב-26 מיליון שקל בלוטו: "אפתח תכניות חיסכון לילדים"

תושב אזור המרכז שמילא טופס לוטו ב-64 שקלים, קיבל אמש את הבשורה המרגשת כי הוא הזוכה היחידי בהגרלה. המיליונר החדש הגיע לאסוף את כספי הזכייה וסיפר כי מלבד אשתו, לא שיתף איש במאורע המשמח. "הכסף לא מסנוור אותי, אמשיך לעבוד", אמר

אילוסטרציה (צילום: מיכה שמילוב�%9)

תושב אזור המרכז, אב לשמונה ילדים, הוא הזוכה היחידי בפרס של 26 מיליון שקלים בהגרלת הלוטו, לאחר שקנה את הטופס הזוכה ב-64 שקלים בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הזוכה המאושר, עצמאי בשנות ה-40 לחייו, הגיע היום (ג') לבית מפעל הפיס וסיפר כי הוא נוהג להשתתף בהגרלות הלוטו מעת לעת, אך דווקא את הטופס הזוכה כמעט ואיבד. "לאחר שאתמול התברר לי שאני הזוכה המאושר, השארתי מהתרגשות את הטופס בכיס מכנסיי יחד עם מסמכים אחרים, וכשהוצאתי את אחד המסמכים, טופס הלוטו נפל מהכיס, ומיד הבחנתי בכך למזלי".

כנשאל מה יעשה עם כספי הזכייה, השיב המיליונר הטרי כי בעניין הזה אין התלבטות: "אפתח תכניות חיסכון לכל ילדיי, שתהיה להם היכולת להתרכז בלימודים, ושהם יוכלו לרכוש דירות. אני מתכוון לעזור גם להורים שלי ולתת מעשר לאנשים נזקקים".

הזוכה הוסיף כי הוא סיפר רק לאשתו על הזכייה, והשניים החליטו כי לא יספרו לאיש על הזכייה. "החלטנו להשאיר את זה בינינו . אמשיך לעבוד כרגיל, הכסף לא מסנוור אותי", אמר.