הנשיא לשעבר קצב ייצא הערב מהכלא לבר המצווה של נכדו

כשלושה שבועות לאחר שיצא לחופשה ראשונה של 24 שעות מבית הכלא, אושרה בקשתו של נשיא המדינה לשעבר משה קצב לצאת לחופשה בת 6 שעות – כדי שיוכל להשתתף באירוע המשפחתי. החופשה תסתיים הלילה בשעה 01:00

ייצא מחר לחופשה נוספת? קצב (יוסי זילברמן)

משה קצב ייצא לחופשה נוספת מהכלא מוקדם מהצפוי: נשיא המדינה לשעבר, המרצה עונש מאסר בגין עבירות אונס וביצוע מעשה מגונה, ייצא הערב (ג') לחופשה בת שש שעות כדי שיוכל להשתתף באירוע בר המצווה של נכדו. הוא ישוב לכלא מעשיהו סמוך לחצות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החופשה תתחיל בשעה שבע בערב, וקצב יידרש להתייצב בתחנת משטרת רמלה ולחתום. אדם נוסף יצטרך להיות ערב לשובו של הנשיא לשעבר בשעה אחת בלילה, בדומה ליציאתו מהכלא בעבר כדי להשתתף בחתונת בנו.

הנשיא לשעבר ביציאתו לחופשה. ארכיון (חדשות 2)

ב-8 בספטמבר יצא קצב לחופשה ראשונה בת 24 שעות מאז החל לרצות את עונשו בכלא "מעשיהו" בדצמבר 2011. קצב העביר את 24 השעות של חופשתו בביתו בקריית מלאכי, ובבית הכנסת הסמוך לביתו. על פי הנהלים המקובלים לחופשה ראשונה, הוא לא הורשה לשהות מחוץ לביתו או לבית הכנסת.

לאחר שכבר ריצה רבע מתקופת מאסרו - 21 חודשים, רשאי הנשיא לשעבר לצאת לחופשה מהכלא בכל חודש. טרם ברור האם חופשתו הנוספת הערב לרגל בר המצווה של נכדו, תשפיע על משך החופשה הבאה לה זכאי קצב במהלך חודש אוקטובר.