קצב ביקש לצאת לחופשה על מנת להשתתף בבר המצווה של נכדו

כשלושה שבועות לאחר שיצא לחופשה ראשונה מבית הסוהר, נשיא המדינה לשעבר משה קצב העביר לשב"ס בקשה לצאת מחר לחופשה בת כמה שעות – זאת על מנת להשתתף באירוע בר המצווה של נכדו. הבקשה ככל הנראה תיענה בחיוב

ייצא מחר לחופשה נוספת? קצב (יוסי זילברמן)

משה קצב ייצא לחופשה נוספת מהכלא מוקדם מהצפוי? נשיא המדינה לשעבר, המרצה עונש מאסר בגין עבירות של אונס ומעשה מגונה, ביקש לצאת מחר לחופשה בת כמה שעות מהכלא - כדי שיוכל להשתתף באירוע בר המצווה של נכדו, שצפוי להיערך בשעות הערב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בקשתו של קצב הועברה לגורמים הרלוונטיים בשב"ס, שצפויים לדון בה ולמסור את תשובתם לנשיא לשעבר בתוך זמן קצר. ההערכות הן שבקשתו של קצב תאושר, והוא יוכל להשתתף בבר המצווה של נכדו למשך כמה שעות. מיד לאחר האירוע, הוא צפוי לשוב לכותלי בית הסוהר.

קצב יצא לחופשה ראשונה מחוץ לכלא ובילה בחיק משפחתו

ב-8 בספטמבר יצא קצב לחופשה ראשונה בת 24 שעות מאז החל לרצות את עונשו בכלא "מעשיהו" בדצמבר 2011. קצב העביר את 24 השעות של חופשתו בביתו בקריית מלאכי, ובבית הכנסת הסמוך לביתו. על פי הנהלים המקובלים לחופשה ראשונה, הוא לא הורשה לשהות מחוץ לביתו או לבית הכנסת.

הנשיא לשעבר ביציאתו לחופשה. ארכיון (חדשות 2)

לאחר שכבר ריצה רבע מתקופת מאסרו - 21 חודשים, רשאי הנשיא לשעבר לצאת לחופשה מהכלא בכל חודש. טרם ברור האם בקשתו לחופשה נוספת כבר מחר לרגל בר המצווה של נכדו, תשפיע על משך החופשה הבאה לה זכאי קצב במהלך חודש אוקטובר.