ירושלים: בן 10 נהרג מפגיעת משאית כשרכב על אופניו

מחקירה ראשונית עולה כי נהג המשאית שלא הבחין באורן בן ברוך, בן ה-10, פגע בו בשעה שרכב על אופניו במעבר חצייה. צוות מד"א ביצע בו פעולות החייאה אך נאלץ לקבוע את מותו. אם של אחד מחבריו: "זו שכונה שוקקת חיים, ותמיד עודדנו את הילדים לנסוע באופניים"

הכביש ממשיך לגבות קורבנות. לאחר שבסוף השבוע נהרגו שני בני אדם בשתי תאונות בצפון ובדרום, אחר הצהריים (א') נהרג אורן בן ברוך, ילד כבן 10, מפגיעת משאית בירושלים בשעה שרכב על אופניו בצומת פת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כשהגענו לזירת התאונה בצומת פת, ראינו ילד שנפל מהאופניים ושכב על הכביש", סיפר לחדשות 2 Online פרמדיק מד"א שלום גליל. הוא סבל מפגיעת ראש והיה ללא דופק וללא נשימה".

צוות מגן דוד אדום החל לבצע בו פעולות החייאה, אך בסופן נאלץ לקבוע את מותו של אורן בשטח. מחקירה ראשונה עולה כי המשאית פגעה באופניים במעבר חציה, לאחר שהנהג ככל הנראה לא הבחין בו. המשטרה ממשיכה בחקירת נסיבות התאונה.

"הוא היה ילד מדהים וחברותי", סיפרה מיה, אמא של חבר של הילד שנהרג. "זו שכונה שוקקת חיים, ותמיד עודדנו את הילדים לנסוע באופניים. בסך הכל הדרכים כאן לא מסוכנות, אבל הצומת נחשב למסוכן, ואני לא מבינה למה הוא הגיע לשם. הבן שלי גילה מה קרה כי שלחתי אותו לקרוא לחבר שלו לבוא לשחק, זו משפחה נפלאה עם חמישה ילדים שקרתה להם טרגדיה".

בסוף השבוע: שני הרוגים בתאונות

שני הרוגים בסוף השבוע (רויטרס)
אתמול בבוקר נהרג צעיר כבן 30 ושבעה בני אדם נוספים נפצעו בתאונת דרכים בין שלושה כלי רכב במחלף הגושרים לכיוון מעיין ברוך. ההרוג הוגדר תחילה כפצוע באורח אנוש וסבל מפגיעת ראש. הוא פונה באמצעות מסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה, אולם בשל מצבו שהידרדר המסוק נאלץ לנחות והצוות הרפואי ביצע פעולות החייאה בפצוע, עד שנאלץ לקבוע את מותו.

בלילה שבין שישי לשבת נהרג מקסים בלייכר, הולך רגל בן 26, מפגיעת מכונית בשדרות בני ברית באשדוד, סמוך לאזור התעשייה בעיר. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. נסיבות התאונה טרם ברורות. נהג הרכב שפגע בהולך הרגל נלקח לחקירה, והמשטרה החלה לחקור את נסיבות התאונה.