חשד: תינוק נחנק למוות בפעוטון בירושלים

המשטרה חוקרת את נסיבות מותו של בן שבעה חודשים בפעוטון ברחוב שמואל הנביא בבירה. לפי שעה, הרקע לאירוע אינו ברור. חובש "איחוד הצלה": "המטפלת השכיבה את הפעוט לישון ולאחר מספר שעות גילתה כי הוא ללא הכרה"

תינוקת מתה בפעוטון. ארכיון (חדשות 2)

אסון בירושלים: לפעוטון ברחוב שמואל הנביא בבירה הוזעקו היום (א') בשעות הצהריים כוחות הצלה, בעקבות דיווח על תינוק בן שבעה חודשים שנמצא ללא רוח חיים. לפי שעה, הרקע לאירוע לא ברור. שוטרי מחוז ירושלים הגיעו למקום ופתחו בחקירת האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ככל הנראה, סיבת מותו של הפעוט היא חנק. צוות הפעוטון נלקח לתשאול במשטרה, אך מחקירה ראשונית מסתמן כי אין חשד לפלילים.

אייזיק כץ, חובש "איחוד הצלה", סיפר: "מדובר בטרגדיה קשה, המטפלת השכיבה את הפעוט לישון ולאחר מספר שעות גילתה כי הוא ללא הכרה". לדבריו, הוא פעל יחד עם חובשים נוספים במאמץ להציל את חייה של הפעוט: "ביצענו בו פעולות החייאה כשבסיומן, למרבה הצער, נקבע מותו".

לפני כשנה נמצאה בת שלושה חודשים ללא חיים בפעוטון בבאר שבע. הגננת הייתה זו שהזעיקה את מד"א, שנאלץ לקבוע את מותה. על פי ההערכות, התינוקת מתה במהלך שנת הצהריים בפעוטון.

שנה לפני כן מתה בפעוטון באריאל התינוקת ליאל וסיליאבסקי, שנחנקה לפתע ואיבדה את הכרתה בזמן שאכלה. בתחילה פונתה ליאל במצב אנוש לבית החולים שניידר בפתח תקווה, אך שם נקבע מותה.