קיסריה: עובדת נמחצה על ידי שער כניסה למפעל ונפגעה בינוני

צעירה בת 19, שעובדת באחד המפעלים באזור התעשייה הצפוני בקיסריה נפגעה בינוני לאחר שהשער החשמלי בכניסה נסגר עליה ומחץ אותה. צוות מד"א פינה אותה לבית החולים רמב"ם בחיפה עם חבלות בראש ובחזה. מנהל המפעל יזומן לחקירה

זירת האירוע, הבוקר (פוראת נסאר)

צעירה בת 19, העובדת במפעל באזור התעשייה של קיסריה, נמחצה הבוקר (א') על ידי שער חשמלי, בזמן שעשתה את דרכה לעבודה. צוותי מד"א פינו אותה במצב בינוני לקבלת טיפול בבית החולים רמב"ם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה, שככל הנראה הצעירה ניסתה להיכנס לתחומי המפעל בשעה שהשער עמד להיסגר. פרמדיקים וחובשים שהוזעקו לזירה העניקו לה טיפול רפואי, והיא הועברה לבית החולים רמב"ם בחיפה, שם היא מאושפזת במחלקת טראומה.

"קיבלנו קריאה על צעירה שנלכדה באזור התעשייה הצפוני בקיסריה", סיפר פרמדיק מד"א, שרון לוי, "כשהגענו למקום היא כבר חולצה על ידי חבריה לעבודה. לפי מה שהחברים שנכחו במקום סיפרו, היא ניסתה להיכנס למפעל בזמן שהשער התחיל להיסגר, אך כנראה היא לא הצליחה לעבור ונלכדה".

"על פי הפגיעות בגופה ולפי העדויות, השער נסגר על החזה ועל ראשה של הצעירה", הוסיף לוי, "הענקנו לה טיפול כשהיא בהכרה מלאה עם חבלות בעיקר בפנים ובחזה".

מהמשטרה נמסר כי מנהל המפעל בו הועסקה הצעירה יזומן לחקירה בחשד לרשלנות וטרם ברור מה הביא את השער להיסגר על גופה של העובדת.

בשבוע שעבר: פועל נפל לפיר מעלית ונפצע קשה

זירת התאונה, בשבוע שעבר (גיא ורון)
בשבוע שעבר נפצע קשה פועל בניין בן 45 לאחר שנפל לפיר מעלית מגובה של כארבעה מטרים במלון שנמצא בהליך שיפוצים במטולה.

למקום הוזעקו כוחות כיבוי שפעלו במשך דקות ארוכות כדי לחלץ את הפועל מפיר המעלית, במקביל הגיעו לבית המלון פרמדיקים של מד"א שהעניקו לו טיפול רפואי ראשוני. זמן קצר לאחר מכן פונה האיש באמבולנס כשהוא סובל מפגיעת ראש, מחוסר הכרה, מורדם ומונשם. בהמשך חבר האמבולנס למסוק שפינה אותו לבית החולים רמב"ם בחיפה.