הדסה עין כרם: "עדיין נשקפת סכנה לחיי הרב"

הרב עובדיה יוסף עדיין מאושפז במצב קשה מאוד בבית החולים הדסה עין כרם, לאחר שגם הלילה לא חל שינוי במצבו. פרופסור דן גילון, המטפל ברב, הודיע כי היום יקיימו הרופאים הערכת מצב מחודשת

הרב עובדיה יוסף בבית החולים (משפחת הרב)

בית החולים הדסה עין כרם הודיע כי מצבו של הרב עובדיה יוסף נותר ללא שינוי במהלך הלילה, והוא עדיין מוגדר קשה מאוד. זאת לאחר חג לא פשוט לרב ולבני משפחתו, שלא עזבו את חדרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפרופסור דן גילון המטפל ברב הודיע כי הבוקר יעריכו הרופאים מחדש את מצבו וייבחנו את המשך דרכי הטיפול. "הוא מקבל שילוב של טיפול תרופתי וטיפול תומך אחר, כולל הנשמה", הסביר גילון. "הרב הוא אדם מבוגר מאוד וסובל מפגיעה במספר מערכות, כך שברקע כל הזמן יש סכנה לחייו. זה עלול להתפתח בזמן שקשה לנו להגדיר".

במהלך שמחת תורה לא חל שינוי במצבו של הרב עובדיה יוסף, המאושפז במצב קשה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. "אפשר להגיד בצורה ברורה שנאבקים על חייו", אמר חבר הכנסת אלי ישי בפתח בית החולים. בנו של הרב, דוד יוסף שמר על אופטימיות: "הרופאים אומרים כי המצב לא בלתי הפיך וישנו סיכוי שיוכל לחזור ולתפקד".

הצוות הרפואי המטפל ברב עובדיה יוסף ביצע בערב החג הליך רפואי להחלפת רכיב בקוצב הלב הזמני שהושתל בגופו. גם אחרי ההליך הזה מצבו של הרב נותר ללא שינוי - קשה אך יציב.

אשפוז הרב עובדיה יוסף - הסיקור המלא:

"נמשיך להתפלל, מקווים לבשורה טובה"

הרב עובדיה יוסף עבר בהצלחה הליך רפואי

עולים לרגל למיטת הרב עובדיה

נתניהו לבנו של הרב עובדיה יוסף: "מתפלל לשלומו"

החמרה במצבו של הרב עובדיה יוסף, חובר למכונת הנשמה