אסון בערב החג: בת 7 נפלה מעץ - ונפצעה קשה

ילדה בת 7 שטיפסה על עץ ביישוב מצפה הילה שבגליל המערבי, הובהלה לבית החולים בנהריה במצב קשה - זאת לאחר שנפלה מהעץ, בגובה של 3 מטרים. הילדה סובלת מחבלת ראש קשה, והועברה לטיפול כשהיא מורדמת ומונשמת

הילדה מעדה - ונחבלה קשות בראשה (חדשות 2)

אסון בגליל ערב החג: ילדה בת 7 שטיפסה על עץ במצפה הילה שבגליל המערבי, נפלה ממנו - ונחבלה באורח קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הילדה ששיחקה בחצר ביתה ביישוב, טיפסה על עץ והגיעה לגובה של כשלושה מטרים. כעבור זמן קצר בו שיחקה על העץ, היא מעדה ממנו - וקיבלה מכה חזקה בראשה. מתחקור של המשטרה עולה כי בעת ששיחקה עם חבריה, ניסתה לעבור מהעץ לעץ אחר - ובעת המעבר מעדה, נפלה ונפגעה. עוד נמסר מהמשטרה כי אין חשד לפלילים.

פרמדיקים של מד"א מרחב אשר שהוזעקו לזירת האירוע, הגיעו למקום - והעניקו לילדה טיפול רפואי ראשוני. הילדה פונתה לבית החולים בנהריה כשהיא במצב קשה, בעודה מורדמת ומונשמת - וסובלת מחבלת ראש קשה ודימום מוחי קל.

גיל גורבוט, פרמדיק מד"א, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "היא נפלה מגובה 3 מטר בערך. היא הייתה מעורפלת הכרה כשהגענו וישבה על הקרקע. לדברי אנשים שהיו במקום, היא נפלה עם הראש על דק מעץ במהלך משחק. ההורים שלה היו שם, ואבא שלה נסע איתי לבית החולים".

ד"ר דיאנה פאעור-קאסם, רופאה מתמחה בילדים במרכז הרפואי גליל מערבי בנהריה סיפרה: "הילדה התקבלה לאחר נפילה מעץ גבוה. היא טופלה בשטח על ידי צוותי מד"א, הובאה מורדמת ומונשמת לחדר הלם. במהלך בדיקות דימות שעברה, אובחן דימום מוחי קטן. בשלב זה אין צורך בהתערבות ניתוחית נוירוכירורגית. מצבה מוגדר בינוני-קשה ויציב. היא ממשיכה להיות מונשמת ומורדמת ואושפזה במחלקה לטיפול נמרץ ילדים".