אב ובנו זכו ב-22 מיליון בלוטו: "הלכנו לבית הכנסת ולא ידענו שיש אוצר בבית"

אב ובנו מאזור הדרום, המנהלים עסק משותף, גילו רק מספר ימים לאחר ההגרלה כי זכו בפרס הגדול. "זה רק מספר וזכייה - הכול גורל משמיים. הבריאות יותר חשובה, למרות שהרבה יותר קל להיות בריא - כשאתה מסודר", אמר הבן בתגובה לזכייה. השניים עדיין לא סיפרו לבני משפחתם על הזכייה

לא האמינו שיזכו. אילוסטרציה (מיכה שמילוביץ')

ככה מתחילים שנה: גבר בשנות ה-70 לחייו ובנו בן ה-35 מאזור הדרום זכו ב-22 מיליון שקל בהגרלת הלוטו שנערכה ב-3 בספטמבר - ערב לפני תחילתה של השנה החדשה. "תמיד אמרתי לבן שלי שלא יכול להיות שיש זוכים בלוטו, והנה זה קרה לנו ביום אחד", אמר האב המופתע שהגיע היום (א') עם בנו כדי לקבל את הפרס. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האב והבן, שעובדים ביחד בעסק משותף בתחום השיווק, עוד לא חשבו איך לספר לבני המשפחה ובהם שאר האחים על הזכייה הגדולה. יחד עם זאת, הם מבטיחים כי ימשיכו לעבוד וינהלו את חייהם בלי שינויים. "אנחנו מודים כי הסכום יעזור לעסק להתפתח, אין ספק שאנחנו מסודרים עכשיו", אמר האב. "הכסף הזה ישמש את בני בצורה הרבה יותר טובה. הוא צריך את זה יותר ממני. אני מבטיח לעזור לארבעת ילדי האחרים".

הזוכים גילו שזכו רק כמה ימים לאחר ההגרלה. "הטופס היה בארנק, הלכתי לבית הכנסת לתפילות החג, ולא ידעתי שיש לי אוצר בבית", סיפר האב. השניים, שגרים ביישוב ליד אשקלון, שבו לטענתם כולם מכירים את כולם - לא בטוחים כיצד יגיבו השכנים. "אנחנו צריכים לחשוב טוב איך להתנהל עתה כדי שלא לעורר תשומת לב, אבל ממילא אין לנו חלומות מיוחדים וגדולים שתכננו להגשים עם הכסף", אמר.

האב סיפר לאנשי מפעל הפיס כי כאשר בישר לבנו על הזכייה, תגובתו הייתה: "זה רק מספר וזכייה - הכול גורל משמיים. הבריאות הרבה יותר חשובה, ואין מחיר לבריאות. למרות שהרבה יותר קל להיות בריא, כשאתה מסודר".