2 הרוגים בתאונה דרכים בצפון

שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם נהרגו בהתנגשות רכבם במשאית בכביש 65 סמוך למצפה נטופה שבצפון. מבדיקה ראשונית עולה כי הצעירים, סטו עם רכבם והתנגשו בעוצמה במשאית שנסעה בכיוון הנגדי. צוותי מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם בזירת התאונה

תאונה קטלנית באזור הצפון: שני בני דודים בגילאי 22 ו-26 המתגוררים בכפר נוג'ידאת שבצפון נהרגו הלילה (א') כתוצאה מהתנגשות רכבם במשאית בכביש 65, בקטע הדרך שבין צומת גולני לקדרים סמוך למצפה נטופה. פראמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת התאונה נאלצו לקבוע את מותם של השניים במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבדיקה ראשונית שביצעו חוקרי המשטרה עולה כי הרכב, בו נסעו השניים, סטה מנתיבו והתנגש במשאית. כתוצאה מהפגיעה עפו הצעירים מתוך הרכב ונהרגו במקום. בעקבות פעילותם של צוותי ההצלה נחסם הכביש ועומס תנועה נוצר באזור.

נזיה סלייח, פראמדיק מד"א שהגיע למקום התאונה סיפר כי צוותי ההצלה שהגיעו למקום הזדעזעו למראה התאונה הקשה. "כשהגענו למקום ראינו שמדוברתאונה חזיתית בין רכב פרטי למשאית", הסביר סלייח. "הרכב הפרטי היה מעוך ומפורק לגמרי. שני הצעירים בשנות העשרים המוקדמות שנסעו ברכב עפו החוצה וככל הנראה נהרגו מיד. ניסינו לראות אם ניתן להציל אותם אבל מעוצמת התאונה ועקב הפגיעות הקשות הם נהרגו במקום ונאלצנו לקבוע את מותם. זאת תאונה ממש מזעזעת", סיכם נזיה.

התאונה בכביש 65 באה על רקע תאונה קטלנית אחרת שהתרחשה לפני פחות משבוע - אף היא בכבישי הצפון. בתאונה שארעה בכביש 784 בקטע הדרך שבין הכפר כאוכב לקורנית נהרג רוכב אופנוע כתוצאה מהתנגשות חזיתית בין מכונית פרטית. הרוכב, קוסאי גנאים, בן 32 מסכנין נהרג במקום, בעוד שנהג המכונית ונוסע שהיה ברכב נפצעו באורח קל, ופונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי.