"לפני חודש - החייל והרוצח רקדו במסיבת פרידה"

כחודש לפני הרצח, נראו החייל תומר חזן והמחבל נדאל עמאר כשהם רוקדים וצוחקים זה לצד זה במסיבת פרידה שנערכה במסעדה. "הוא כנראה עבד על כולנו, בעל הבית שבור לגמרי", סיפר אחד הלקוחות הקבועים במקום. מחוץ למסעדה בבת ים נאספו עשרות תושבים והפגינו נגד העסקתו של המחבל במקום

תומר חזן. ייטמן מחר ב-16:00 (פייסבוק)

החייל, סמל תומר חזן והמחבל שרצח אותו, עבדו ביחד במסעדה בבת ים והכירו זה את זה. אחד הלקוחות הקבועים במקום מספר, כי רק לפני חודש רקדו זה לצד זה במסיבת פרידה לאחד העובדים. תמונה שהפכה היום, לאחר הרצח - לסוריאליסטית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אחד העובדים הבכירים במסעדה עזב בגלל מעבר לעיר אחרת וערכו לו מסיבת פרידה, בה לקחו חלק גם נידאל ותומר", סיפר אבי סמואלוב, שמכיר את הבעלים למעלה מ-20 שנה לחדשות 2 באינטרנט, "הם רקדו וצחקו במסיבה".

סמואלוב מתאר כי הרוצח נראה אדם רגיל למדי שנהג לעמוד בדלפק ולתת שירות כשהוא מחייך לכולם. "הסתובב לו משהו בראש", אמר, "בחיים לא הייתי חושד בו. אני בהלם. הוא לא אמר שום דבר רע על יהודים, ההיפך הוא הנכון. הוא כנראה עבד על כולנו. בעל הבית שבור לגמרי". לילך, גם היא לקוחה במסעדה, סיפרה כי הרוצח תמיד היה מגיש את האוכל בחיוך ובצורה אדיבה ולא נראה חשוד בעיניה.

"אנחנו בהלם, כואבים ולא יודעים מה לעשות", אמר מוקדם יותר לחדשות 2 בעל המסעדה בה עבדו השניים, "תומר היה כמו ילד שלי ואין כזה ילד". לדבריו, הרוצח נדאל עמאר לא היה שוהה בלתי חוקי, כפי שטוען השב"כ, והיה בידיו אישור עבודה ל-24 שעות. "הוא עבד אצלי בערך ארבעה חודשים", ציין בעל המסעדה, "הוא היה במערכת יחסים טובה עם כולם".

"הוא לא הראה שום סימנים שהוא שונא יהודים, להיפך", ציין עוד בעל המסעדה, "אני כואב את כאב משפחת חזן שאני מכיר, עוד לפני שתומר התחיל לעבוד אצלנו". מהשב"כ נמסר כי עמאר היה שוהה בלתי חוקי ולא היה לו כל אישור. בעל המסעדה כבר נחקר ויוזמן לחקירה נוספת. ההערכה היא כי אם אכן יהיו הממצאים אלה - הוא יועמד לדין.

הפגנה ליד המסעדה בבת ים (אלי סמואלוב)

הפגנה מחוץ למסעדה בבת ים

המסעדה בבת ים, בה עבדו תומר והרוצח נדאל, הפכה  היום למוקד של עלייה לרגל בבת ים. בשעות הערב התכנסו כ-200 תושבים מחוץ למסעדה בה עבדו השניים והפגינו כשהם קוראים קריאות נגד ההחלטה להעסיק את המחבל במקום. "הנרצח גר קרוב לפה, הרבה מאוד אנשים הגיעו לכאן כועסים על זה שהמחבל הועסק כאן, סיפר אחד המפגינים לחדשות 2 באינטרנט".

בתיאור הפרופיל האחרון שהעלה חזן לאינסטגרם כתב: "תהנו מכל יום כאילו הוא האחרון", הודעה שקיבלה משמעות מצמררת עם היוודע דבר הירצחו. מדובר צה"ל נמסר כי הלוויתו של סמל תומר חזן תיערך מחר בשעה 16:00 בבית העלמין הצבאי בחולון.

רצח החייל תומר חזן - הסיקור המלא:

 החייל כתב: "תהנו מכל יום, כאילו הוא האחרון"

לחיאני ביקר בבית המשפחה: "הלב נשבר"

מיהו אחיו האסיר של רוצח החייל תומר חזן?

החייל שנרצח ליד קלקיליה - סמל תומר חזן

רצח חייל צה"ל - כדי לסחור בגופתו