תאונה קטלנית בצפון: בן 12 נהרג בהתהפכות רכב

אם מהכפר פסוטה שהסיעה את שני ילדיה איבדה שליטה על המכונית, סמוך למעלות - והתהפכה. בנה בן ה-12 נפצע אנושות, וצוות מד"א נאלץ לקבוע את מותו במקום. אחיו בן ה-15 והאם נפצעו קל ופונו לבית החולים בנהריה. נבדק חשד כי הילד הילד שנהרג לא היה חגור, לאחר שהוא נמצא במרחק רב מחוץ למכונית

זירת התאונה הקשה בצפון הבוקר (גדעון וקנין)

תאונה קטלנית הבוקר (ב') בצפון: ילד בן 12 נהרג בהתהפכות רכב פרטי בגליל המערבי, סמוך למעלות תרשיחא. אמו של הילד, תושבת הכפר פסוטה בשנות ה-40 לחייה, היא שנהגה ברכב והסיעה את שני ילדיה. מסיבה שאינה ברורה עדיין, התהפכה המכונית בכביש בין הכפר ליישוב אלקוש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו של בן ה-12 במקום. אחיו, בן 15, ואמו פונו לבית החולים בנהריה כשמצבם מוגדר קל.

חוקרי תאונות של אגף התנועה פתחו בבדיקת נסיבות התאונה הקשה. נבדק חשד כי הילד לא היה חגור, לאחר שהוא נמצא במרחק רב מחוץ למכונית. כמו כן, נבדק מה הסיח את דעתה של האם, שגרם להתהפכות המכונית.

התאונה בצומת חולון, הבוקר (צילום: דוברות מד"א)

בתאונה נוספת שאירעה הבוקר (ב'), נפצעו 25 בני אדם באורח קל, בהתנגשות בין משאית לאוטובוס סמוך לצומת חולון. נהג האוטובוס נלכד ברכב, וחולץ על ידי כוחות כיבוי האש כשהוא במצב קל עד בינוני. למקום הוזעקו 10 אמבולנסים ושלוש ניידות טיפול נמרץ של מגן דוד אדום, שפינו טת הפצועים לבתי החולים באזור. בעקבות התאונה, הורגשו באזור עומסי תנועה כבדים.

אמש אירעה תאונה קטלנית בכניסה לרמלה, כשאדם אחד נהרג ועוד שני בני אדם נפצעו מפגיעת מכונית בצומת הכניסה לעיר. השלושה ככל הנראה חצו את הכביש במקום אסור.