ילד בן 12 נתפס כשהוא נוהג במכונית

שוטרי תחנת מגדל העמק, שהבחינו ברכב שנוסע ללא נהג בכפר זרזיר, נדהמו לגלות כי מאחורי ההגה יושב למעשה - ילד בן 12. הם ביצעו פניית פרסה ועצרו אותו. כשהתבקש להסביר את פשר מעשיו אמר לשוטרים: "רציתי לעשות סיבוב". בחקירתו התברר כי גנב את הרכב מאורח של המשפחה

סיפר לשוטרים שרצה "לצאת לסיבוב" (עזרי עמרם)

מחזה יוצא דופן חיכה היום (א') לשוטרי תחנת מגדל העמק, שהיו בסיור שגרתי בכפר זרזיר בצפון. על פניהם חלף רכב אך אף נהג לא נראה אוחז בהגה. עד מהרה התברר כי מדובר פשוט בילד בן 12, שהחליט לקחת את האוטו לנסיעה קצרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"במהלך פעילות בכפר זרזיר הבחין הצוות ברכב, שלא היה להם ברור אם היה בנסיעה או שהידרדר", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מפקד תחנת מגדל העמק סגן ניצב מני בנימין. השוטרים מיהרו לבצע פניית פרסה, והחלו לנסוע בעקבות המכונית. "כשהתקרבו הבחינו לתדהמתם בילד קטן שנוהג ברכב".

השוטרים הורו לנהג הצעיר, שבקושי הצליח לאחוז בהגה מפאת גובהו, לעצור בצד. כשעצר דרשו ממנו לצאת מתוך המכונית. כשנשאל לפשר מעשיו סיפר לשוטרים כי בסך הכל רצה "לעשות סיבוב".

הילד נלקח לתחנת המשטרה ונחקר. אז התברר כי גנב את המכונית כמה דקות קודם לכן, מאורח של המשפחה. בתום חקירתו הוא שוחרר למעצר בית.