להם מותר? ניידת משטרה חונה באדום-לבן

ניידת של אגף התנועה תועדה על ידי עובר אורח כשהיא חונה באדום-לבן בפתח תקווה. המשטרה מסרה בתגובה לאזרח כי היא לא תוכל לערוך בירור בנושא משום שלוחית הרישוי המצולמת אינה ברורה. התמונה נשלחה גם למייל האדום של חדשות 2 באינטרנט, כשהמספר דווקא נראה ברור למדי

אתם מצליחים לקרוא מה כתוב על הלוחית? (שמעון כהן)

תושב פתח תקווה נתקל לפני מספר שבועות בניידת של אגף התנועה כשהיא חונה באדום-לבן למשך זמן רב יחסית. הוא החליט לתעד את הרכב ולשלוח למשטרת ישראל, אלא ששם השיבו לו כי "התמונה בעייתית", וביקשו שישלח תמונות נוספות בהן נראות לוחיות הרישוי. אלא שלוחית הרישוי, עיניכם הרואות, נראית ברורה למדי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"למשך שעה ארוכה הניידת עמדה ככה, בלי שהשוטרים בכלל היו באזור ובלי שהם עומדים שם לצורך אכיפה", סיפר שמעון כהן שתיעד את הניידת, לחדשות 2 באינטרנט. "אני קיבלתי דוח לפני כמה שבועות על חנייה באדום-לבן, אז החלטתי לפנות אליהם".

ההתכתבות בין האזרח למשטרה (שמעון כהן)

לדבריו, בהתכתבות בפייסבוק של המשטרה השיבו לו שלא ניתן לחקור את האירוע על סמך התמונה שצילם. "אמרו לי שאם אין יותר תמונות, לא ניתן לערוך בירור ראוי", סיפר. "אמרתי שלא ברור לי מה הבעיה בתמונות, אז הסבירו לי שכדי להאשים מישהו, צריך שהתמונה תהיה מאוד ברורה. כל אזרח היה מקבל מהמשטרה דוח בהתבסס על התמונה הזאת".

מאגף התנועה של משטרת ישראל נמסר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט כי "החומר התקבל לידינו. הוא ייבדק ויטופל בהתאם".