אחרי הדרבי: האוהד השרוף שינה שמו ל"מכבי"

ליאור גרוס, אוהד שרוף של מכבי תל אביב, התרגש אתמול כשהקבוצה שוב ניצחה בדרבי. הבוקר, בצעד חריג, הוא שינה את שמו ל"מכבי" במשרד הפנים. "אני רוצה שככה יקראו לי, לעולם לא אתחרט", סיפר לחדשות 2 Online

תעודת הזהות החדשה (באדיבות המצולם)

מאז שהוא קטן, אוהד ליאור גרוס, בן 30 מרמת גן, את מכבי תל אביב בכדורגל. כבר תקופה ארוכה שחשב להחליף את שמו לשם הקבוצה, אך אחרי המשחק אתמול החליט סופית שהוא עושה את הצעד. הבוקר (שלישי), הגיע למשרד הפנים - והוסיף את השם. מעתה קוראים לו: ליאור מכבי גרוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במקום עבודתו ובסביבתו כבר קוראים לו מכבי לא פעם, בשל אהדתו הגדולה לקבוצה. מאז שהוא זוכר את עצמו הוא אוהד את הצהובים - צעיפים, פוסטרים, וכמובן הגעה למשחקים. הבוקר התבקש לשלם 115 שקלים - והגשים את המטרה.

"תקראו לי מכבי". ליאור מכבי גרוס (באדיבות המצולם)

"אני רוצה שמעכשיו והלאה יקראו לי מכבי", הוא סיפר לחדשות 2 Online. "אתמול היה משחק כל כך טוב וממש התרגשתי, זו הייתה גאווה ממש גדולה, אז החלטתי לעשות את זה. אני מקבל הרבה תגובות מצחיקות, ואנשים קראו לי מופרע ופנאט, אבל כזה אני בכל הקשור למכבי".

תקראו לי מכבי

רגע לפני שעשה את השינוי, הוא עדכן את הוריו בכך. הם, שמכירים את אהבתו הגדולה לקבוצה, לא התערבו. היום הוא גם שלח הודעה לאחד משחקני הקבוצה בה כתב: "אפילו את השם שיניתי למכבי".

אוהד שרוף כבר מילדות (באדיבות המצולם)

גרוס לא חושש אפילו לרגע שירצה להחליף שוב את השם בעתיד. "אין מצב שאני אפסיק לאהוד אותם, אם זה יקרה אני לא אהיה קיים בעולם - לכן לא אצטרך בחיים להחליף את השם, זה השם שלי מעכשיו, לעולם לא אתחרט".

בדרבי אתמול בין מכבי תל אביב להפועל תל אביב שהתקיים באצטדיון בלומפילד, ניצחה מכבי 2:0 את האדומים, ונשארה במקום הראשון בטבלה. היא פתחה פער של 4 נקודות מקריית שמונה ומגדילה את הסיכוי לזכות שוב באליפות.

בהכנת הידיעה השתתף עמרי ארנטל

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv