מת הפעוט שנכווה בשריפה בצפון

טרגדיה בצפון: עבד אל-כרים עבד אל-חלים בן השנתיים וחצי, שנפגע באורח אנוש בשריפה שפרצה בביתו בכפר מנדא שבגליל התחתון, מת מפצעיו בבית החולים רמב"ם בחיפה. בן דודו בן השלוש עדיין מאושפז מצב בינוני עד קשה

מת הפעוט בן השנה וחצי. זירת השריפה (סונארה.נט)

עבד אל-כרים עבד אל-חלים בן השנתיים וחצי, שנפגע אנושות בשריפה שפרצה אתמול (יום ב') בביתו בכפר מנדא שבגליל התחתון, מת מפצעיו בבית החולים רמב"ם בחיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה הקשה אירע אתמול. שני פעוטות, בני דודים בני שנתיים וחצי ושלוש, נפגעו בדליקה שפרצה בבית מגוריהם בכפר מנדא. השניים סבלו מכוויות בכל חלקי גופם. הם פונו לבית החולים רמב"ם בחיפה, כשמצבו של אחד מהם מוגדר אנוש והשני במצב קשה, אך יציב.

לאחר שבמשך היום הרופאים ניסו להציל את חייו של עבד אל-כרים, הם לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. בן דודו עדיין פצוע במצב בינוני עד קשה בבית החולים.

מחקירה ראשונית עולה, כי על שני הפעוטות שמרה אמו של אחד מהם, דודתו של השני. כשהבחינה בלהבות בקומה השנייה של הבית היא קראה לעזרה מהחלון, ושני צעירים שעברו במקום נכנסו פנימה לסייע לה. הם חילצו את הפעוטות מדירה הבוערת והוציאו אותם מחוץ לבית.

חוקרי דליקות הגיעו למקום כדי לנסות לברר מה הסיבה להתלקחות האש, שכילתה כמעט לחלוטין את הקומה השנייה בבית. הורי הילדים נלקחו לחקירה במשטרה.