צירוף מקרים מדהים: נולד ביום הולדתם של אמו ואחיו

בדיוק ביום הולדתה ה-30 - באותו יום שבו בנה חוגג יום הולדת 3, ילדה מזי עמרן בן נוסף. "בשנה הבאה תהיה לנו עוגה עם שלוש קומות", אמרה האם הנרגשת. "זה צירוף מקרים מטורף ולא צפוי"

הרך שנולד בתאריך הייחודי (אלבום משפחתי)

צירוף מקרים פנטסטי: יום הולדת משותף לאם ולשני בניה. האם, מזי עמרן בת ה-30 מיבנה, ילדה ביום רביעי האחרון את בנה, שעות לאחר תחילת יום הולדתה. לפני שלוש שנים, באותו תאריך בדיוק, ילדה את בנה הבכור. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האם הנרגשת אמרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "מה יש לומר. זה צירוף מקרים מטורף ולא צפוי. כבר כשהבן הבכור אופק נולד לפני 3 שנים, זה היה צירוף מקרים, ועכשיו עוד יותר". עמרן הדגישה כי שני ילדיה לא נולדו בתאריך המתוכנן: "בני הבכור נולד בשבוע איחור, בשבוע 41להריון. עכשיו הלידה הייתה שבוע לפני המועד שנאמר לנו, בשבוע 39". 

"ממש אי אפשר להגיד שכיוונו לזה. הנחתי שהלידה תהיה מאוחר יותר, לא חשבתי שזה יחזור על עצמו", הוסיפה עמרן. "ככל שהתאריך התקרב, כולם אמרו בצחוק שגם הוא יוולד ב-4.9 אמרתי שאין מצב, כי אי אפשר לדמיין את זה".

בקרוב יום הולדת משולש. משפחת עזרן (אלבום משפחתי)

עוגת יום הולדת עם שלוש קומות

שעות ספורות לפני הלידה, המשפחה חגגה את יום ההולדת הכפול - שנהפך למשולש. "בשעה 12 בלילה עוד היינו במסעדה, ולא נערכנו ללידה. באחת וחצי התחילו הצירים, ובשעה שלוש הוא כבר היה בחוץ - לא הספיקו אפילו לתת לי אפידורל", מספרת מזי. 

"צירוף המקרים הוא לא רק בתאריך הלידה עצמו, אלא גם במספר 3: אני בת 30, הבן הבכור בדיוק חגג יום הולדת 3 והתינוק נולד ב-3 לפנות בוקר. בשנה הבאה תהיה לנו עוגה עם שלוש קומות", ציינה עמרן. "בעלי דווקא נולד בחודש מאי ולא בספטמבר, אז אמרתי לו שהילד הבא יוולד בתאריך יום ההולדת שלו".

"זה דבר נדיר, אני לא חושב שדברים כאלה קורים הרבה, אנחנו שמחים מאוד לקבל אותו למשפחה" אמר דודו של הרך הנולד, ניסים עמרן, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אולי עד השנה הבאה זה כבר יהיה יום הולדת מרובע - אי אפשר לדעת. איך שהתחלף השעון, התחילו הצירים והילד ניסה לצאת. כנראה שהוא לא רצה לפספס את יום ההולדת של האם והאח שלו".