אמאני הובאה למנוחות: "תלמידה בולטת ואהובה"

אלפי בני אדם השתתפו במסע הלוויה של אמאני קאוטר יוסף בת ה-15, שנרצחה יחד עם אחותה על ידי אביהן, כשהיו בדרך לבית הספר בכפר דבורייה. דודן של האחיות: "אנחנו מתקשים לקבל את הגזירה, ככה פתאום הוא גזל את חייהן". מחנך בבית הספר: "חייבים להילחם באלימות"

אמאני קאוטר יוסף בת ה-15, שמתה אמש מפצעיה לאחר שנורתה יחד עם אחותה על ידי אביהן ביום ראשון האחרון, הובאה בצהריים (ד') למנוחות בכפר דבורייה בצפון. אלפים ליוו אותה בדרכה האחרונה ובהם מאות תלמידי התיכון בו למדה, שנשאו שלטים נגד האלימות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אמאני נפצעה אנושות, כשאביה באשיר נג'אר ירה בה ובאחותה מאדלין בת ה-16 בדרכן לבית הספר. במהלך מסע ההרג שבו פתח האב בשאיר נג'אר הוא רצח גם את גרושתו, את בתם המשותפת בת ה-8 ועובד בבית האבות שבו עבדה האישה.

במשך יומיים הייתה אמאני מאושפזת בבית החולים רמב"ם בחיפה, כשהיא סובלת מפגיעה בראשה. הרופאים נאבקו על חייה, אך אמש נאלצו לקבוע את מותה.

אלפים הגיעו להיפרד (פוראת נאסר)

"שהמשטרה תתחיל לפעול נגד נושאי הנשק הבלתי חוקי"

אלפים השתתפו היום במסע הלוויה בכפר. זוהיר יוסף, דודן של אמאני ומאדלין אמר: "אנחנו מתקשים לקבל את הגזירה הקשה הזו. במיוחד האמא שגידלה את שתיהן ועבדה יום ולילה כדי לפרנס, ואז בא אבא רוצח וגוזל את חייהן".

מאות תלמידי בית הספר התיכון שבו למדו אמאני ואחותה מאדלין נשאו במהלך מסע הלוויה שלטים ועליהם סיסמאות נגד האלימות והפשע.

החברים לבית הספר נשאו שלטים נגד האלימות (פוראת נאסר)

אחד המחנכים אמר לחדשות 2 באינטרנט: "זו אבידה מאוד קשה. מדובר בשתי אחיות שהיו בולטות מאוד - אחת בכיתה י' והשנייה בי"ב. צר לנו על האלימות ועל הנשק שמסתובב בכפרנו וביישובים ערביים נוספים. אנחנו מקווים שהמשטרה תתחיל לפעול נגד נושאי הנשק הבלתי חוקי".

מיראז ג'ופי, יו"ר מועצת התלמידים של בית הספר סיפר: "שתי האחיות היו בולטות מאוד בלימודים ובמועצת התלמידים".