הרב עובדיה יוסף פונה לבית החולים

ניידת טיפול נמרץ של מד"א פינתה את מנהיגה הרוחני של תנועת ש"ס להדסה עין כרם לאחר שחש ברע בביתו. מצבו יציב אך הוא ישאר במשך הלילה לאשפוז בבית החולים. הרב בהכרה מלאה ואינו מונשם. מוקדם יותר עבר הרב סדרת בדיקות בבית החולים

פונה לביה"ח. יוסף (AP)

הידרדרות נוספת במצבו הבריאותי של מנהיגה הרוחני של ש"ס הרב עובדיה יוסף: הלילה (א') פונה הרב לבית החולים הדסה עין כרם בשל כאבים עזים שמהם הוא סובל. מצבו יציב והוא בהכרה מלאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבית החולים הדסה עין כרם נמסר כי הרב הגיע לבית החולים לאחר שרופאו האישי בדק אותו בביתו. בהתייעצות עם הרופאים בהדסה הוחלט לאשפזו למשך הלילה.

לאחר אישפוזו דוברת בית החולים הדסה עין כרם רחלי גולבלט הודיעה כי: "הרב עובדיה יוסף אופשז ביחידה לטיפול נמרץ פנימי לקבלת טיפול אנטיביוטי לזיהום ממנו הוא סובל".

עם היוודע על אישפוזו מועצת חכמי התורה קראה הלילה לציבור הרחב בארץ ובתפוצות להתפלל לרפואות של הרב עובדיה יוסף.

מוקדם יותר היום שוחרר הרב לביתו מבית החולים לאחר שעבר שורת בדיקות שהעלו כי הוא סובל בין היתר מזיהום. בשבועות האחרונים התאשפז הרב מספר פעמים שבמהלכם אף נותח.

בינואר האחרון פונה הרב עובדיה לבית החולים הדסה עין-כרם לאחר שחש ברע במהלך תפילה. הוא הועבר לחדר המיון, שם עבר מספר בדיקות. בשנת 2006 הובהל הרב מספר פעמים לבית החולים ואף עבר צנתור בלבו שהסתיים בהצלחה.

הרב מפונה לבית החולים (קבוצת העיתונאים רוטרניק)

הרב עובדיה יוסף נולד בשנת 1920 בבגדד, כבן למשפחה בת חמישה בנים ושלוש בנות. הוא עלה לארץ בשנת 1923 וכיהן כרב הראשי הספרדי בין השנים 1983-1973 ונחשב לאחר מגדולי פוסקי התורה.