תאונה יקרה: פרארי נדירה בשווי מיליונים התרסקה ליד אילת

נהג פרארי גרם נזק של מיליוני שקלים למכוניתו, ועדיין יכול לראות את עצמו כבר מזל. המכונית הנדירה התרסקה לחלוטין ליד אילת, אבל הנהג נפצע קל בלבד בהתנגשות בצלע ההר הודות לחגורת הבטיחות. ככל הנראה, הגורם לתאונה הוא היסח הדעת של הנהג

פרארי נדירה נהרסה בהתנגשות (ניר דבורי)

רגע של היסח הדעת עלה לנהג ביוקר: מכונית מדגם פרארי 458, ששוויה מוערך בכשני מיליון שקלים, התרסקה לחלוטין בדרך לאילת. למזלו של הנהג, בניגוד לרכבו, הוא נפצע באורח קל בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מכונית הספורט הנדירה נסעה מכיוון צומת שיזפון לצומת קטורה על כביש 40 בערבה. קצת לפני קטורה, באחד העיקולים החדים, איבד הנהג שליטה על רכבו. עדיין לא ברורה הסיבה לתאונה העצמית, אך ההערכה היא כי דעתו של הנהג הוסחה. המכונית התנגשה בצלע הר, נגרם לה נזק כבד, והיא נהרסה ללא תקנה.

למרות מצבו הקשה של הרכב, הנהג שכנראה ישלם מחיר כספי כבד, "יצא בזול" מן התאונה. למרות ההתנגשות שהתרחשה במהירות גבוהה, הנהג נפצע פצעים בינונים בלבד. בהמשך השתפר מצבו, וכעת הוא מוגדר קל. הנהג שוחרר כעבור שעתיים מבית החולים, ולא היה מודאג במיוחד מהנזק למכונית. "יש לי עוד מכוניות כאלה", אמר לשוטרים.

"מזלו של הנהג שהוא היה חגור", הסביר רב פקד מתי סופר, מפקד משטרת התנועה הארצית באילת. "זה מסר לנהגים בכל הארץ - להתרכז בנהיגה, ולא להתעסק במסיחי דעת כמו הודעות, טלפונים, רדיו וכל דבר שנלווה לנהיגה ואינו חלק מהותי ממנה".