המרוץ לעיריית י-ם: בתו של משה ליאון לומדת בגבעתיים

בעוד שהקמפיין לראשות העיר של מועמד הליכוד-ביתנו נע סביב דמותו של האיש שבא אל הבירה "כדי להישאר", נודע כי בתו, תלמידת כיתה ו', פתחה את שנת הלימודים בבית ספר בגבעתיים - מקום מגוריה הקודם. מטה ליאון: "האם מסיעה אותה מדי יום אל המוסד החינוכי"

מטה ליאון: "האם מסיעה אותה למוסד החינוכי (חדשות 2)

הקמפיין שמוביל ניר ברקת נגד המתמודד מולו, משה ליאון, עסק מהרגע הראשון בכך שהוא בכלל תושב גבעתיים. בתגובה, אמר ליאון כי הוא ומשפחתו באו כדי להישאר. אלא שהיום (ה') נחשף כי בתו של ליאון, תלמידת כיתה ו', פתחה שלשום את שנת הלימודים בבית ספר אמונים בגבעתיים ולא בבית הספר הסמוך למקום מגוריהם החדש בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יש לומר, כי הקמפיין של ליאון עומד בסימן האיש מגבעתיים שבא לכבוש את הבירה, בדחיפתם של אביגדור ליברמן ואריה דרעי. במטה ליאון אמרו בתגובה כי הוא עבד בירושלים וכעת גם עבר אליה עם משפחתו ויישאר בה גם אם יפסיד.

עוד נאמר, כי בתו של ליאון תסיים את שנת הלימודים בגבעתיים כדי שלא לטלטל אותה בין מוסדות חינוכיים, ולאחר מכן, בשנה הבאה, תעבור כנראה לבית הספר בירושלים. בינתיים, כך צוין, אמהּ מסיעה אותה בכל בוקר מירושלים לגבעתיים. ממטה ליאון נמסר בתגובה: "ברקת בפאניקה משום שהוא עומד להפסיד ולכן אינו בוחל בשום אמצעי, כולל שימוש בילדים בניסיון לנגח את שמי שעומד להחליפו".