ביקוש רב לערכות מגן לבעלי חיים: "הם בהיסטריה ממתקפה"

המתיחות לקראת מתקפה אפשרית בסוריה משפיעה גם על בעלי חתולים וכלבים: מאות תושבים פנו למפעל שמייצר ערכות מגן לבעלי חיים בימים האחרונים. "אני בלחץ מטורף ורק הערכות ירגיעו אותי", כתבה אחת הפונות. בעמותת "תנו לחיות לחיות" מברכים: "בעלי הכלבים והחתולים נמצאים ממש בהיסטריה"

"בעלי חיות המחמד נמצאים בהיסטריה" (מפעל "סופר-גום")

לא רק בתחנות החלוקה נרשם עומס וביקוש רב בגלל המתיחות לקראת המתקפה בסוריה - גם בעלי חיות מחמד פונים בימים האחרונים על מנת להשיג ערכות מגן לחיות הבית. "אני בלחץ מטורף, ורק הערכות ירגיעו אותי", כתבה אחת הפונות, בעלת כלב מסוג יורקשייר, למנהל מפעל שמייצר מסכות וערכות גם לבעלי חיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביומיים האחרונים הוזמנו יותר מ-100 ערכות מגן לבעלי חיים. למפעל "סופר גום" באזור התעשייה ברקן, שמייצר את הערכות, מגיעות בימים האחרונים פניות רבות מבעלי כלבים וחתולים, שחוששים מפני מתקפה ורוצים למגן את חיות המחמד שלהם.

"בוקר טוב, סליחה שאני מפריעה", כתבה אחת הפונות למנהל המפעל, "רציתי רק להזכיר לך שלא תשכח אותי... אני בלחץ מטורף! ורק הערכות שלך זה מה שירגיע אותי".

יו"ר "תנו לחיות לחיות" אתי אלטמן אמרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "פונים אלי הרבה מאוד אנשים ושואלים אותי האם יש מסכות לכלבים וחתולים. אני מברכת את המפעל הזה כי המון מבעלי הכלבים והחתולים נמצאים גם ממש בהיסטריה".

"אני מבקשת מהציבור שאם תהיה התקפה על ישראל - לפנות את בעלי החיים שלהם יחד איתם למקלטים ולחדרי המוגנים, ולא לנטוש אותם בחוץ", הוסיפה אלטמן.