אשדוד: פעוט נכווה בפלג גופו העליון משמן רותח

פרמדיקים של מד"א הוזעקו לדירה באשדוד בעקבות דיווח על פעוט בן שנתיים שנפגע ממחבת עם שמן רותח. הוא פונה לבית החולים תל השומר כשהוא סובל מכוויות בדרגה ב' ו-ג' ב-30% מגופו. נסיבות המקרה נבדקות

פעוט נכווה משמן רותח (חדשות 2)

פעוט כבן שנתיים מאשדוד נכווה בפלג גופו העליון לאחר שנפגע ממחבת עם שמן רותח בשעות הצהריים (ב'). נסיבות המקרה נבדקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 14:00 הוזעק צוות מד"א מרחב לכיש לדירה ברחוב שבט דן בעיר, בעקבות הדיווח על הפעוט שנפגע. "כשהגעתי לדירה, כונן מד"א כבר העניק טיפול ראשוני לפעוט", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פרמדיק מד"א חיים קראדי. "הענקנו לו טיפול ראשוני ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים".

התינוק פונה כשהוא בהכרה מלאה וכשהוא סובל מכוויות בדרגה ב' ו-ג' ב-30% מגופו. שני הוריו של התינוק היו בבית בזמן התקרית ובשלב זה טרם ברור כיצד נכווה מהמחבת.

לפני שלושה חודשים: פעוט שיחק בגפרורים ונכווה קשות

בחודש מאי האחרון נכווה ילד בן שלוש וחצי מהעיר אלעד בכל חלקי גופו, לאחר ששיחק עם גפרורים, ואש אחזה בבגדיו. הוא פונה לקבלת טיפול בבית החולים במצב קשה שהוא סובל מכוויות ב-60% מגופו.

"כשהגענו למקום קידם את פנינו אחד השכנים, כשהוא נושא את הפעוט על ידיו", סיפר אז לחדשות 2 באינטרנט פרמדיק מד"א ברק ויטנברג. "הילד סבל מכוויות קשות בכל פלג גופו העליון". הכוחות שהגיעו למקום העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים שיבא בתל השומר. "בחדר המיון כבר המתינו לו הוריו", סיפר הפרמדיק.