הקמפיין של מרצ נבלם בבני ברק - בגלל תמונת לבני

כשמנהלי הקמפיין של מפלגת מרצ ביקשו לפרסם שלט חוצות הנושא את דמותה של ציפי לבני, הם נתקלו בסירוב – לטענת חברת השילוט, מכיוון שהשלט בו רצו לפרסם נמצא בשטחה המוניציפלי של בני ברק – ולכן לא ניתן לפרסם בה תמונות נשים

קמפיין הבחירות המתרחב של מרצ נבלם ברמת גן, זאת לאחר שחברת שלטי חוצות מקומית דחתה את בקשת המפלגה להציג מול קניון איילון כרזה הנושאת את דמותה של ציפי לבני. הנימוק: שטח הפרסום נמצא בתחומה של בני ברק, ועל כן הצגת תמונות נשים - אסורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת השקת הגל השני בקמפיין שלה, תכננה מפלגת מרצ להציב כרזת חוצות חדשה גם מול קניון איילון שברמת גן, שבה נראה ראש הממשלה נתניהו מתלחש עם יצחק בוז'י הרצוג ועם ציפי לבני.

משפנה מנהל הקמפיין לחברת השילוט, הסביר לו נציג החברה כי זו לא תוכל להתפרסם בשטח המבוקש, המצוי בתחומה המוניציפלי של בני ברק. "תעביר גרפיקה, שתהיה בלי בחורות", נשמע נציג החברה מנחה את נציג המפלגה.

מפלגת מרצ

לאחר שמנהל הקמפיין של מרצ דחה את ההצעה, הסביר נציג החברה על הקושי שבדבר. "לא יכול לפרסם את זה שם, אני מראש מנוע. יש לי שם ערבות בנקאית של חצי מיליון שקלים".

מנהל השיווק של החברה מסר בתגובה לחדשות 2 Online: "מדובר בשלט חוצות של עיריית בני ברק, אנחנו הזכיינים, ומתוקף כך אנחנו חשופים לרגולציה של העירייה. הבקשה ממנהלי הקמפיין הייתה להעביר אלינו גרפיקה בלי דמויות כלל, ללא קשר לגברים או נשים".

מעיריית בני ברק לא נמסרה תגובה עד למועד פרסום הידיעה.