הנערה שנדקרה אמש בת"א: "נעצו לי את הסכין בבטן, כואב לי כל הגוף"

אמש נדקרה ו' בת ה-16 בבטנה על פי החשד בידי אזרח סודני שניסה לגנוב ממנה את הטלפון הסלולרי שלה. היום היא שיחזרה בריאיון ראשון לחדשות 2 את האירוע: "פתאום הוא הגיע, אמרתי לו שאזמין משטרה ואז הוא דקר אותי וברח". מצבה מוגדר טוב לאחר ניתוח שעברה

"כואב לי כל הגוף". אילוסטרציה (דניאל נחמיה, חדשות 2)

"הוא דקר אותי - וברח". ו', הנערה בת ה-16 שנדקרה אמש (ה') לאחר שניסתה למנוע שוד של הטלפון הנייד שלה בת"א, שיחזרה היום את האירוע, לאחר הניתוח שעברה במהלך הלילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בריאיון ראשון לחדשות 2, היא אמרה כי ישבה עם שלושה חברים טובים שלה בחוף ירושלים בטיילת בתל אביב, כשאז חלק מחבריה הלכו לקנות שתייה בסופרמרקט סמוך. "פתאום הגיע לעברי אזרח סודני. הוא לא אמר כלום ורק ניסה לשדוד ממני את הטלפון, תפסתי לו את היד ואמרתי לו 'אני אזמין משטרה' - ואז הוא דקר אותי וברח", סיפרה ו', שעדיין מתאוששת מהאירוע.

"החברים שלי חזרו אחרי 5 דקות וראו אותי על הרצפה עם הסכין נעוצה לי בבטן. הייתי בהכרה, אני לא אדם שנלחץ, החברים נלחצו יותר", הוסיפה. היא הדגישה שלמרות שמי שדקר אותה הוא סודני, היא "לא מכלילה", ובינתיים מקווה שהכאבים העזים שיש לה יעברו. "אני כועסת עליו, מאז האירוע כואב לי כל הגוף".

מצבה של ו', מתנדבת במשטרה מזה שנתיים, מוגדר כעת טוב לאחר טיפול שעברה בבית החולים איכילוב בתל אביב. מיד אחרי האירוע היא הועברה על ידי פרמדיקים של מד"א במצב קל-בינוני לטיפול רפואי. במשטרה מנסים לאתר את האדם שדקר את ו', אך עד עתה לא נתפס חשוד, לאחר שהוא נמלט מהזירה מיד לאחר האירוע.