שני כלי רכב התנגשו בתוך בית העלמין - נזק נגרם למצבות

שלושה בני אדם נפצעו קל בתאונת דרכים חריגה שארעה בתוך תחומי בית העלמין סגולה בפתח תקווה. מחקירה ראשונה עולה כי שני כלי רכב התנגשו זה בזה ואף עלו על מספר מצבות וגרמו להן נזק. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה

התאונה בבית העלמין, הבוקר (סוכנות הידיעות "חדשות 24")

תאונת דרכים יוצאת דופן התרחשה הבוקר (ו') בבית העלמין סגולה בפתח תקווה. שני כלי רכב התנגשו זה בזה בתוך בית העלמין, תוך שהם גורמים נזק למספר מצבות. שלושה בני אדם נפצעו קל בתאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מדובר בתאונה עם מעורבות של רכב מסחרי ורכב פרטי בתוך מתחם בית העלמין", סיפר יענקי ויינברג, חובש "איחוד הצלה" שהיה הראשון להגיע לזירה. "אני וחובש נוסף הענקנו טיפול ראשוני לאישה ולשני נפגעים נוספים. נגרם נזק למספר מצבות", הוסיף.

שני כלי רכב התנגשו בתוך בית העלמין (סוכנות הידיעות "חדשות 24")

המכוניות עלו על המצבות. סגולה, היום (סוכנות הידיעות "חדשות 24")

מחקירה ראשונית עולה כי שני כלי הרכב התנגשו, מסיבה שאינה ידועה, בסמוך לחלקות הקבר במקום. אחד מכלי הרכב שהיו מעורבים בתאונה הוא רכב מסחרי השייך לבית העלמין, והרכב השני - רכב פרטי - שייך ככל הנראה לזוג שהגיע לפקוד את אחד הקברים במקום.

פרמדיקים של מד"א שהגיעו גם הם למקום פינו את שני יושבי הרכב הפרטי, בשנות החמישים לחייהם, ואת נהג הרכב המסחרי, גבר כבן 35, לבית החולים בילינסון בעיר - כולם במצב קל. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.