אורחים מפתיעים בכביש 431: משפחת סוסים

לפקקי הבוקר השגרתיים הצטרף היום עומס לא רגיל בשל אורחים לא קרואים שהגיעו לכביש – סוס, סוסה וסייח. לאורך מאות מטרים צעדו שלושת הסוסים בשולי הכביש, והקפידו שלא להפריע לתנועה, עד שנלכדו בידי המשטרה. צפו בתמונות

מראה מוזר נגלה לנוסעים הבוקר (ד') בכביש 431 בדרך לירושלים - שלושה סוסים דהרו לאורך מאות מטרים בשולי הכביש, ללא רוכבים וללא הכוונה. עומס תנועה נוצר באזור כשהאורחים בכביש עוררו את סקרנותם ואת חששם של הנוסעים הרבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ערן ואקנין שנסע בכביש בדרכו לעבודה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על הנסיעה החווייתית: "נסעתי לירושלים ותוך כדי הנסיעה ראיתי פתאום שהתנועה נהיית איטית מסיבה כלשהי, כשהתקרבתי הבנתי שאלה סוסים. חיפשתי את הבעלים שלהם בקרבת מקום אבל לא ראיתי אף אחד. הם היו די ממושמעים בסך הכל, בטוח יותר ממושמעים מהנהג הישראלי - דהרו על השוליים והתמידו בכך".

התנועה בכביש 431 הואטה בעיקר בגלל הנוסעים הסקרנים שרצו לצלם בטלפון את המראה המוזר. אך הסוסים העלו את החשש גם מפני תאונות דרכים, וכך נוצר עומס תנועה קל ממחלף ענבה, ולאורך כמה מאות מטרים.

רס"ב ענת בן יעקב ממשטרת התנועה הארצית שהגיעה למקום סיפרה כי הכוחות הפעילו מאמצים רבים כדי לפנות את הסוסים מהכביש. "בסופו של דבר הצלחנו להוריד מן הכביש את כל הסוסים, וגילינו ששניים מהם, סוסה וסייח, נפצעו. לאחר שהם נקשרו בצד הכביש העברנו את הסוסים לטיפולם של משרד החקלאות", סיפרה בן יעקב.