הרוג ופצוע בהתנגשות בין 3 משאיות

3 משאיות התנגשו זו בזו, מסיבה לא ברורה, בצומת מגן בנגב. כתוצאה מההתנגשות נהרג אדם אחד, ואחר נפצע ופונה במצב בינוני, לאחר שנלכד בתוך אחת המשאיות. הפצוע פונה לחדר ההלם בבית החולים סורוקה עם פגיעה רב מערכתית. נסיבות התאונה הקטלנית נבדקות

הרוג ופצוע במצב בינוני בתאונת דרכים בין שלוש משאיות בצומת מגן: שלוש משאיות, מסיבה שלא ברורה עדיין, התנגשו זו בזו בכביש 232 בנגב המערבי סמוך לשעה חמש בבוקר (ב'). כתוצאה מהתאונה נהרג אדם אחד, ואחר נפצע בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפצוע, בשנות ה-50 לחייו, חולץ מהמשאית ופונה לחדר הלם בבית החולים סורוקה בבאר שבע עם פגיעה רב מערכתית. נסיבות התאונה נבדקות, ובוחני תנועה הוזעקו לזירה על מנת להבין את הגורם לתאונה הקשה.

הכביש נחסם לתנועה משעת התאונה. מהמועצה האזורית אשכול נמסר כי "אין צפי עדיין לפתיחתו. מדובר בכביש היחיד המשמש את תושבי אשכול. מועצת אשכול נלחמת בשנים האחרונות להרחבתו של הכביש בשל השימוש החריג שנעשה בו על ידי משאיות המובילות לרשות הפלסטינית דרך מעבר כרם שלום".

"מדובר בכביש צר, חד סטרי ודו-כיווני ללא שוליים. הרחבת הכביש אושרה וכבר בוצע תכנון מפורט. הרחבתו נמנעת עקב אי הסכמה בין משרדי הביטחון, התחבורה והאוצר על אופן המימון. תאונות משאיות רבות מתרחשות על הכביש, משבשות את התנועה ומסכנות את חיי התושבים", נמסר מהמועצה האזורית אשכול.

בתאונה נוספת שהתרחשה הלילה, הולך רגל בן 57 תושב אחד הכפרים באזור הגליל המערבי נהרג לאחר שמיניבוס פגע בו. התאונה אירעה על כביש 804 בקטע שבין כפר רמה לעראבה. ככל הנראה, האדם חצה את הכביש שלא במעבר חצייה.

כוחות רפואה שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו לאחר שניסיונות ההחיאה העלו חרס. בוחני תנועה שהגיעו לזירת האירוע פתחו בחקירה על מנת להבין את נסיבות התאונה.