חבר הכנסת לשעבר בניזרי מציג: לפיד לצד מחבל על חוברות נגד "הסתה חילונית"

חבר הכנסת לשעבר בניזרי עומד מאחורי הפצת חוברות בבתי הכנסת העוסקות במלחמה בהסתה חילונית תחת הכותרת: "מלחמת מצווה". על כריכת החוברות מופיעים: יאיר לפיד, טומי לפיד ובנט - לצדו של מחבל מחמאס. "מי שהבניין האישי שלו עומד מול חורבן תורה הוא רשע", הסביר בנזירי

בתום כהונתו הציבורית ואחרי שחרורו מהכלא שלמה בניזרי עסוק במלחמה נגד "הסתה של חילונים". לאחרונה הפיץ אלפי חוברות בבתי הכנסת תחת הכותרת "מלחמת מצווה", כשעל שעריהן מתנוססות זו לצד זו תמונותיהם של: יאיר לפיד, טומי לפיד, בנט - ומחבל של חמאס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"בנט ולפיד הם אנשים שאין להם רצון לשמוע", אמר בניזרי בראיון לחדשות 2 באינטרנט, "מי שהבניין האישי שלו עומד מול חורבן התורה, לפי ההלכה ב"שולחן ערוך" הוא רשע". לדבריו, מה שעושים השניים בחצי השנה האחרונה "לא נעשה במשך אלפי שנים".

בניזרי מבהיר יחד עם זאת כי לא הוא אייר את כריכת החוברת. "הגרפיקאי קרא את החומר ושייך את העניין לרדיפת תורה", הסביר, "הוא שהוסיף את את האנשים האלה כרודפי תורה".

על בנט: "גם האפיפיור לובש כיפה, אז מה?"

חבר הכנסת לשעבר הוסיף כי החוברת לא נלחמת רק בהסתה החילונית אלא גם בציונות הדתית. "זו סטירת לחי להרבה אנשים מהציונות הדתית", אמר ותקף שוב את בנט: "מה אתה מביא לי מעם הארץ? בן אדם שיודע? בן אדם שלא מבין תורה, גם האפיפיור חובש כיפה אז מה?".

גם על סוגיית השיוויון בנטל יש לביניזרי מה לומר. "אמרתי גם לבני וחתני, מי שלא לומד תורה צריך להתגייס". לדבריו, אחת ממטרות החוברת היא להבהיר גם כי לימוד התורה מגן על ישראל. "אבל אני מביא דברים שמי שמנצל את הפטור הזה יש לו דין רודף", הדגיש.

"עכשיו הולכים דווקא". לפיד, ארכיון (רויטרס)

"לפיד מונע גיוס עם הגזירות והכפייה שלו"

בניזרי ציין עוד כי הוא גם תומך בגדוד הנח"ל החרדי, ולא החרדים הם אלה שמונעים גיוס. "מי שימנע גיוס חיילים הוא יאיר לפיד עם הגזירות והכפייה שלו", אמר, "זה תהליך שהתבשל ועכשיו הציבור הדתי ילך איתו דווקא".

עוד התייחס לפנייתה של השרה לימור לבנת לצה"ל בתלונה על הדרת נשים בגדוד הנח"ל החרדי. "ההתבטאות של לבנת על הדרת נשים מטומטמת, על הדברים האלה אני מצר", הסביר את יציאתו למאבק.