התאונה הקטלנית בצומת כנות: האב הסיע הילדים לסבתא ונהרג

מחקירה ראשונית של התאונה בצומת כנות עולה חשד כי האב הסיע את הילדים לסבתם באשדוד אחרי שהיה בלילה בחתונה. במשטרה אומרים כי רכבה של המשפחה התנגש במשאית כשהרמזור התחלף לאדום. האב קיבל את הרישיון השנה

המשטרה ממשיכה בחקירת נסיבות התאונה הקטלנית הבוקר בצומת כנות, בה נהרג גבר בן 42 ונפצעו ארבעה ילדיו בהתנגשות בין מכונית למשאית.  

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מפרטים ראשונים של החקירה עולה כי ככל הנראה בני המשפחה נסעו הבוקר ברכבם הפרטי לאשדוד לביקור אצל סבתם, לאחר שערב קודם לכן היה האב בחתונה. במהלך הנסיעה התנגש האב שנהג במכונית בחלקה האחורי של המשאית, לאחר שזו נסעה באור ירוק בתום עצירה מלאה ברמזור אדום. נהג המשאית שנפצע קל נחקר. עוד עולה בחקירה כי אב המשפחה קיבל את רישיון הנהיגה שלו בשנה האחרונה. אם המשפחה, שהייתה בדרכה לשוויץ בזמן התאונה, קיבלה את הבשורה וכעת נעשים מאמצי להחזירה לישראל בהקדם.

הפרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת התאונה החלו לחלץ את המשפחה מתחת למשאית אז גילו את המראה הקשה של בני המשפחה שנפגעו.

מותו של האב נקבע במקום בתום מאמצי החייאה. טיפול רפואי ראשוני הוענק לבתו בת ה-14 שישבה לצדו בקדמת הרכב ונפצעה קשה מאוד ולשלושת האחים שישבו במושב האחורי - שניים מהם בני 4 ו-7 שנפצעו קשה, ובת 3 שמצבה בינוני. נהג המשאית נפצע באורח קל.

"כולם היו לכודים ברכב מתחת למשאית"

כוחות ההצלה חילצו המשפחה (חדשות 2)

"כשצוותי מד"א הגיעו למקום הם הבחינו בגבר בן 42 שהיה לכוד בתוך הרכב כשהוא במצב אנוש. לאחר שחולץ ממנו, נאלצו לקבוע את מותו", סיפר דובר מד"א זכי הלר לחדשות 2 באינטרנט. 

"הנוסעת שישבה לצדו נפצעה קשה מאוד ונלכדה אף היא בתוך הרכב כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מפגיעת ראש. שניים משלושת הילדים שישבו במושב האחורי נפצעו קשה - בהם ילד בן 7, וילדות בנות 4 ו-3 .הם היו בהכרה, הורדמו והונשמו והועברו לביה"ח החולים קפלן ברחובות", הוסיף.

שי אלזמי, פרמדיק מד"א שטיפל בפצועים בזירת התאונה סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "סמוך לשעה 07:00 קיבלנו קריאה על תאונת דרכים בין רכב פרטי למשאית בקטע הכביש שבין צומת גבעת וושינגטון לצומת כנות. צוותים של מד"א שהגיעו למקום נתקלו במראות קשים, בילדים שנפגעו ובפצועים קשה מאוד - כולם היו לכודים ברכב מתחת למשאית".