פעוט ננעל במכונית ומת: "בעלת הרכב ראתה שהילד לא נושם"

הילד שנמצא נעול ברכב בב"ש ומת - הוא בן יחיד להורים שעלו מאתיופיה לפני שנה. במשטרה בודקים עתה כיצד נכנס הפעוט לתוך הרכב והאם מישהו הכניס אותו לשם? בעלת הרכב ממרכז הקליטה הסמוך, שמצאה את הפעוט, נלקחה לחקירה

בפעם הרביעית הקיץ, מת פעוט שננעל ברכב בחום הכבד. הפעם זה קרה בבאר שבע וככל הידוע, הילד, שלא היה בהשגחה צמודה של הוריו, נכנס למכונית חונה ולא הצליח לצאת. במשטרה בודקים כעת כיצד הצליח הפעוט להיכנס לרכב והאם מישהו הכניס אותו לשם?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גלעד אברג'יל, עד ראייה שהזדמן למקום האירוע, סיפר על שראו עיני, כשבעלת הרכב - עובדת במרכז הקליטה הסמוך - יצאה החוצה בדרכה לביתה. "היא ראתה את הילד בתוכו כשהוא לא נושם", אמר אברג'יל, "היא רצה למנהל המקום וסיפרה לו על כך". לדבריו, לא ברור כמה זמן היה הילד נעול בפנים בחום הכבד.

"הילד נמצא מעולף ברכב" (רוני מרדכי)

הפעוט שמת הוא בן יחיד להורים שעלו לפני כשנה מאתיופיה וגרים במרכז הקליטה "נורית" שבעיר. בעלת הרכב נלקחה לחקירה וכעת נבדק כיצד הגיע הילד אל הרכב, כמה זמן שהה בתוכו ומדוע איש לא שם לב לחסרונו.

זירת האירוע בב"ש (רוני מרדכי)

"הוא שכב ברכב מחוסר הכרה"

הפרמדיקים שהגיעו לזירה חילצו את הפעוט מתוך הרכב כשהוא ללא הכרה. "קיבלתי קריאה במירס על תינוק מחוסר הכרה שהיה נעול ברכב", סיפר החובש שמעון זגורי שהיה מהראשונים שהגיעו לזירה, "הייתי בסמוך ומיד הגעתי למקום, ראיתי ליד הרכב פעוט שוכב כשהוא מחוסר הכרה ללא נשימה ודופק, סביבו היו הרבה אנשים והאזרחים שהוציאו אותו מהרכב". 

בחלוף זמן קצר אותרה משפחתו של הילד שהגיעה למקום. בינתיים, פונה הפעוט לבית החולים סורוקה - שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. לא ברור כיצד הפעוט עבר את השער של מרכז הקליטה והגיע אל תוך הרכב, שהיה פתוח.