עובד המלון ניסה להחליף נברשת - וצנח אל מותו מהקומה ה-12

טרגדיה במלון באילת: עובד תחזוקה שבחן מקום להתקנת נברשת בתקרת הקומה ה-12 של המלון מעד - וצנח אל מותו. הוא נמצא ללא רוח חיים בקומה השנייה. צוותי מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותו

העובד צנח אל מותו (יח"צ מלונות פתאל)

עבודות השיפוץ הסתיימו במוות: עובד תחזוקה במלון באילת צנח היום (א') אל מותו מהקומה ה-12 לאחר שניסה להתקין נברשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האיש, בשנות ה-30 לחייו, שעובד באגף התחזוקה במלון "הרודס פאלאס" עלה הבוקר לקומה ה-12 של המלון על מנת לבחון מקום אפשרי להתקנת הנברשת.

ברגע אחד של חוסר תשומת לב, הוא מעד - וצנח אל מותו מהקומה הגבוהה. הוא נמצא שרוע בקומה השנייה של המלון, כשהוא ללא רוח חיים.

"סמוך לצהריים קיבלנו דיווח על עובד מלון שנפל מגובה. אחרי שהגיעו למקום כוחות משטרה ולאחר שנערכה בדיקה ראשונית, התברר שמדובר בתאונת עבודה", סיפר דובר מרחב אילת פקד ליאור בן-סימון בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

צוותי מד"א שהגיעו למקום ניסו לבצע בעובד פעולות החייאה - אולם כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו לאחר שאובחן כסובל מפציעה רב מערכתית.

מהמשטרה נמסר בנוסף כי בעניין נפתחה חקירה שתיעשה בתיאום עם משרד העבודה והרווחה, כשהכיוון המרכזי הוא חשד לתאונת עבודה.

מוקדם יותר היום אירעה תאונה מצערת נוספת שהסתיימה במוות. גבר בן 76 נהרג לאחר שנפל מסולם עליו טיפס ברחוב תבואת הארץ בצפון תל אביב. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע העניקו לו טיפול רפואי ראשוני וביצעו בו פעולות החייאה שבסופן נאלצו לקבוע את מותו.