תינוקת בת שנה וחצי נמצאה משוטטת לבדה בנצרת עילית

עוברי אורח בעיר הבחינו בפעוטה כשהיא ללא מבוגרים מסביבה, והזעיקו את המשטרה. לאחר דקות ארוכות התברר כי התינוקת יצאה מהבית בכוחות עצמה לאחר שהושארה באחריות אחותה הקטינה. השוטרים שהצליחו לאתר את ביתה של התינוקת, הם שני הסיירים שחילצו בשבוע שעבר תאומים מרכב נעול

הפעוטה עם השוטרת שלקחה אותה לתחנת המשטרה (משטרת ישראל)

חשד להזנחה בנצרת עילית: עוברי אורח הבחינו הבוקר (א') בפעוטה בת כשנה וחצי שמסתובבת לבדה יחפה ברחוב חצב בעיר. הם התקשרו למשטרה, שם שלחו שוטרים לאסוף את הפעוטה והעבירו את הפרטים לגורמי הרווחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השוטרים שהגיעו למקום העבירו את התינוקת לתחנה והחלו לחפש את הוריה ברחובות הסמוכים. לאחר דקות ארוכות הם הגיעו לביתה של הפעוטה, שם התברר כי היא הושארה באחריותה אחותה בת ה-12.

ככל הנראה, הפעוטה הצליחה לפתוח את דלת הבית שברחוב יזראעל בעיר, ירדה בכוחות עצמה את ארבע הקומות ויצאה לרחוב. בהמשך היום מתכננת המשטרה לעכב את אם הילדות לתשאול ולבדיקת נסיבות האירוע.

שני השוטרים שהצליחו לאתר במהירות יחסית את ביתה של הפעוטה, הם רס"ר ישראל שוורץ ושוטרת שח"מ לינדה שמס - שני שוטרי הסיור שרק בשבוע שעבר חילצו תאומים שהושארו ברכב נעול בעיר. "אנחנו בסך הכל עושים את העבודה שלנו", אמר שוורץ בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אני שמח שהסיפור הזה נגמר בטוב כמו הסיפור בשבוע שעבר".