שני גברים טבעו למוות בשתי תקריות שונות בחופי הים

גבר כבן 40 טבע למוות בחוף לא מוכרז בנתניה. זמן קצר לאחר מכן דווח על גבר בן 48 שטבע בנחל החצבני, מול שדה נחמיה. מטיילים ביצעו בו פעולות החייאה והוא פונה במצב קשה לבית החולים. בחוף שדות ים טבע למוות גבר כבן 60

גל טביעות בשבת (חדשות 2)

גל טביעות בשבת: שני גברים טבע למוות בשעות הבוקר המאוחרות בחוף קריית צאנז בנתניה ובשדות ים. גבר נוסף טבע במהלך טיול בנחל החצבני ופונה לבית החולים במצב קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטפרו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 11:00 הבוקר התקבל במוקד מד"א דיווח על גבר שנמשה מהמים בנתניה. "הוזעקנו בעקבות דיווח על בחור שטבע בחוף לא מוכרז וחולץ על ידי הצילים בחוף הסמוך", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פרמדיק מד"א יצחק אושרי. "כשהגענו הבחור היה מחוסר הכרה, ללא דופק או נשימה והתחלנו לבצע בו פעולות החייאה מתקדמות, אך לצערי נאלצנו לקבוע את מותו".

כשעה קודם לכן נמסר למד"א מרחב ירדן על תושב סכנין כבן 48 שנמשה מנחל החצבני, לאחר שטבע באזור שדה נחמיה. במוקד מד"א תדרכו את המטיילים כיצד לבצע בו פעולות החייאה, ובמקביל הוזנק מסוק מד"א למקום. פרמדיקים של מד"א ביצעו בגבר פעולות החייאה ממושכות. לאחר שהדופק של המטייל חזר, הוא פונה במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב קשה, אך יציב.

גבר טבע למוות בחוף שדות ים

הים ממשיך לגבות קורבנות (סוכנות הידיעות "חדשות 24")
בשעה 12:30 נמסר על גבר כבן 60 שנמשה מהמים בחוף שדות ים. גם במקרה זה תדרכו פרמדיקים של מד"א את הרוחצים במקום לבצע בו פעולות החייאה. בהמשך ביצעו אנשי מד"א שהגיעו למקום פעולות החייאה ממושכות, אך נאלצו לקבוע את מותו במקום.

זמן קצר קודם לכן נמשו מהמים באותו החוף שני צעירים כבני 20, לאחר שטבעו. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום פינו אותם לקבלת טיפול רפואי בבית החולים הלל יפה בחדרה כשמצבם מוגדר בינוני וקל.