אילת: תינוקת הושארה ברכב לוהט; מצבה טוב

זוג הורים מדיר אל-אסד נלקח לחקירה בחשד שהשאיר את בתו התינוקת ברכב בחניון בסופרמרקט באילת. "האם יצאה החוצה ואמרה: 'לא קרה שום דבר'", סיפרה תושבת העיר הדרומית,"זה פשוט מזוויע". המשטרה: "מצב התינוקת טוב"

שוב: תינוקת הושארה ברכב לוהט. ארכיון (אהוד אמיתון, סוכנות תצפית)

שוב מקרה של חוסר אחריות משווע: אל המייל האדום של חדשות 2 הגיע דיווח שלפיו ילדה נמצאה ברכב לוהט בחניון באילת - כשאמה עורכת קניות בתוך הסופרמרקט. לכשיצאה האחרונה - הביעה את פליאתה לנוכח הביקורת שהוטחה בה מכיוונם של ההמונים שהתגודדו סביב הרכב, ואמרה בשלוות נפש: "לא קרה כלום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטפרו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש היום (ו'). אדווה, תושבת אילת, שערכה גם היא קניות באותה שעה, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט על שאירע: "שמענו בכריזה שקוראים - 'הורה שהשאיר את הילד באוטו מתבקש להגיע אליו דחוף'". לדבריה, היא יצאה החוצה וראתה עשרות בני אדם מסביב לרכב, כשחלונו פתוח לכדי פתח צר של כחמישה סנטימטרים לערך.

"פתחתי את הדלת דרך החלון", סיפרה אדווה והוסיפה כי מצבה של הילדה היה טוב. לטענתה, אמה של הילדה הייתה באותה השעה בתוך החנות, וכשיצאה החוצה אמרה: "לא קרה שום דבר". "האם הייתה כל כך אפאטית", אמרה בזעזוע, "כאילו זה דבר של מה בכך".

היא הוסיפה, כי למרות המקרה שיכול היה להסתיים באופן הרבה יותר חמור - חזרה האם לערוך קניות במקום, כאילו לא אירע דבר. "השיער של הילדה היה רטוב מזיעה גם כשהיא הייתה בתוך הסופרמרקט הממוזג. אנשים שהיו בפנים אמרו לה שזה חוסר אחריות. היא הולכת לקנות אוכל - ויכול להיות שלא הייתה לה ילדה כדי לתת לה אוכל. זה מזעזע".

ממשטרת אילת נמסר בתגובה: "מדובר בזוג הורים מדיר אל-אסד שהשאירו את בתם התינוקת, בת שנה, ברכב למספר דקות. אזרחים פתחו את דלת המכונית בדיוק כשניידת הגיעה למקום. מצבה של התינוקת טוב והוריה נלקחו לחקירה".