נהג אגד הותקף: "הנוסע הכה אותי באבן, פחדתי"

נהג אוטובוס מחיפה שעשה את דרכו בקו 136 הותקף ע"י נוסע, אחרי שהחליט לא לעצור בתחנה. "הפעמון לא צלצל אז לא עצרתי", סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, "פתאום בא מישהו מאחורה, גרר אותי החוצה והכה אותי באבן בראשי". הנהג פונה לבית החולים רמב"ם. לאחרונה בקו תל אביב-פרדס חנה הותקף נהג אגד ע"י צעירים שיכורים

"אמר: 'אתה עובד אצלנו'". אילוסטרציה (רויטרס)

נסיעה לא בטוחה: נהג אגד בקו 136 בחיפה הוכה היום על ידי נוסע - לאחר שלא עצר בתחנה. "הוא תפס אבן גדולה ונתן לי איתה מכות על הראש, פחדתי", שחזר הנהג בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש בזמן נסיעה שגרתית ברחוב שדרות הציונות בעיר. "לא עצרתי בתחנה כי הפעמון לא צלצל", סיפר הנהג על הנסיבות שהובילו למעשה, "גברת שישבה מקדימה שאלה למה לא עצרתי והסברתי שהפעמון לא צלצל". לדבריו, לאחר שהראתה לו שהפעמון מקולקל עצר בצד הדרך כדי שתוכל לרדת.

"פתאום בא מישהו מאחורה והתחיל לצעוק: 'למה לא עצרת? אתה עובד אצלנו'", תיאר הנהג. אז ביקש מהנוסע לרדת מהאוטובוס כדי שלא יפריע לנוסעים. הבקשה עוררה את זעמו של הנוסע והוא החל להכותו. "הוא נתן לי סטירה בפנים ואגרוף בחזה וגרר אותי איתו החוצה. אז הוא תפס אבן גדולה. פחדתי, התחננתי בפניו שיעזוב אותי".

"למרות הכל לא מפחד לחזור לנהוג"

הנהג מספר כי חש סחרחורת ומיהר להזמין אמבולנס. הנוסעים במקביל הזעיקו את המשטרה. "פינו אותי לבית החולים רמב"ם עם כאבים בצלעות", סיפר, "למרות הכל אני לא מפחד לחזור לנהוג".

כנראה שתקיפות הפכו לחלק משגרת הנהגים. הרצל, נהג אגד שנסע על הקו בין תל אביב לפרדס חנה, הותקף אף הוא לאחרונה. "הייתי בתחנה המרכזית בתל אביב כשצעירים שתויים ומסוממים עלו לאוטובוס", שיחזר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, "הם התחילו להתקוטט עם אישה עם שני ילדים והיא נכנסה לפאניקה".

באותו רגע החליט הנהג לקום ולהגן על האישה. "הם דחפו אותי וקרעו לי את החולצה שהתמלאה בכתמי דם". הוא נשאר עם שריטה על המצח וחולצה קרועה. כשהמשטרה הגיעה הנערים כבר נמלטו.