כך חולצו הפעוטות שנשכחו ברכב

זוג תינוקות בני שנה וחודשיים חולצו מרכב נעול, לאחר שהושארו על ידי אמם שהלכה לקניות ושהו בתוכו במשך כחצי שעה. פקח של העירייה הבחין בשניים והזעיק את המשטרה, שחילצה אותם מהחום הכבד ששרר בתוך הרכב. הם פונו לבדיקות בבית החולים

אימא לשלושה ילדים החליטה לצאת לסידורים עם הילדים. בעוד שאת הילד הגדול היא לקחה איתה - את זוג התאומים בני השנה וחודשיים היא השאירה ברכב בחום הלוהט, והמשטרה נאלצה לחלץ את הילדים מהרכב החם. לאחר שחזרה עם הילד השלישי היא הועברה לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פקח של עיריית נצרת עילית רון שריקי הבחין בילדים: "כל אחת מהילדות הייתה בכיסא שלה, הן היו אדומות ומזיעות. חיפשתי את ההורים את את בעל הרכב ולא ראיתי אף אחד". לאחר שניסה לפתוח את הדלתות הנעולות ולא הצליח הוא הזעיק את המשטרה.

רס"מ ישראל שוורץ ממשטרת נצרת אומר שכשהוא הגיע אל הרכב הילדים היו נעולים בו כבר 40 דקות: "הם היו אפתיים, לא מגיבים, הראש שלהם היה רטוב מזיעה כאילו שהם עברו מקלחת. שברנו את החלון ופתחנו את הדלתות". הילדים היו נעולים ברכב למעלה משעה, כשהאם לא נמצאת במקום.

האם אותרה על ידי המשטרה במרכול סמוך, והיא טוענת שהתור הארוך עיכב אותה. היא הובאה לחקירה במשטרה בחשד לרשלנות ולהזנחת חסר ישע, אך התאומים בריאים ויכול להיות שנמנע אסון כבד.