אביו של כפיר דהרי: "חוגגים בעצב את יום הולדתו"

כפיר דהרי שנהרג אתמול בתאונה בכביש 6 היה אמור לחגוג היום את יום הולדתו. "הוא תמיד נסע בתחבורה ציבורית כדי להיות בטוח", סיפר אביו. דודו של טוראי חי בן נעים הפנה אצבע מאשימה אל נהג האוטובוס: "אין ספק שמשהו הסיח את דעתו", אמר, "מי שאשם יצטרך לתת את הדין"

יום לאחר התאונה הקטלנית בכביש 6, משפחות ההרוגים מפנות אצבע מאשימה ומבכות על האובדן. "אין ספק שמשהו הסיח את דעתו של נהג האוטובוס", אמר דודו של טוראי חי בן-נעים ז"ל. עזרי דהרי, אביו של כפיר ז"ל, הוסיף: "הנהגים האלה נוסעים כמו מטורפים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עזרי דהרי, אביו של סמ"ר כפיר דהרי ז"ל, סיפר בראיון לחדשות 2, כי בעוד שלושה ימים היו אמורים לחגוג את יום הולדתו של כפיר. "אנחנו חוגגים בעצב את יום ההולדת שלו". כפיר התחתן לפני פחות משנה, והותיר אחריו אישה בהריון וילד. לפני שבע שנים איבד כפיר את אחיו. "הוא היה ילד עצמאי, בריא וחזק. הוא היה צמוד אליי כל הזמן, גם אחרי שהתגרשתי מאמא שלו".

"למרות שיש לו רשיון, הוא נסע בתחבורה ציבורית 'כדי להיות בטוח' - אבל אין בטוח. הנהגים האלה נוסעים כמו מטורפים", סיפר אביו של כפיר. את הבשורה על מעורבות של בנו בתאונה קיבל בעקיפין: "מישהו מזירת התאונה חייג מהטלפון שלו לקרוב משפחה של אשתו של כפיר. אתמול התקשרו אליי מהמשפחה של אישתו ובישרו לי שהוא נפצע. בערב קצין העיר הגיע עם הבשורה המרה".

טוראי חי בן נעים ז"ל (פייסבוק)

"אבל כבד - כמו פיגוע"

דודו של טוראי חי בן-נעים ז"ל, שלומי אלימלך, סיפר כי חי נהג לעבוד אצלו בחופשותיו מהצבא "כדי לעזור למשפחה". "איבדנו ילד מקסים, ילד שאוהב את החיים עם שמחת חיים גדולה. אבל כבד נפל על המשפחה שלנו. זה אסון שלא נתפס - בשנייה אחת, כמו פיגוע", הוסיף אלימלך.

"נהג האוטובוס לא הספיק להסיט את האוטובוס - אין ספק שמשהו הסיח את דעתו. אני מאמין שהרשויות יחקרו את העניין, ושמי שאשם יצטרך לתת על כך את הדין. לנו זה לא משנה - זה לא יחזיר אותו", הוסיף אלימלך. 

"הוא עוד לא הגיע לגיל 19. הוא היה אופטימיסט - משקל היה יכול לעשות חגיגה של אלף שקל. התכונה הכי בולטת שלו הייתה שמחת חיים ואושר. הוא השאיר אחריו אחות אחת", סיפר הדוד.