חי וכפיר נהרגו בתאונה הקטלנית: "מה שנשאר זה רק לבכות"

חבריהם וקרוביהם של טוראי חי בן נעים וסמ"ר כפיר דהרי קיבלו בזעזוע את הידיעה המרה על מות יקיריהם בתאונה בכביש 6. "רוצה לגלות שזה סיוט", ספד לו חברו של חי. דודו של כפיר כתב: "לא אשכח אותך". שני הרוגים נוספים טרם זוהו

בערבו של היום (א') שבו קיפחו ארבעה בני אדם את חייהם בתאונה הקטלנית בכביש 6, הותרו לפרסום שמותיהם של שניים מן ההרוגים - חיילי צה"ל: טוראי חי בן נעים, בן 19 מראשון לציון וסמ"ר כפיר דהרי, בן 22 מיבנה. הודעה נמסרה למשפחותיהם. עם קבלת ההודעה על מותם - ספדו להם חבריהם. שני הרוגים נוספים בתאונה טרם זוהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אבל כבד ירד על בית משפחת בן נעים בראשון לציון, עם הגעת קציני הנפגעים למקום, שנשאו עמם את בשורת האיוב. הבן, חי, שהה רק לפני שנה בבורגס בזמן הפיגוע הרצחני. חברו הטוב ספד לו בעמוד הפייסבוק שלו. "חבר יקר שלי", כתב, "אני לא מאמין שהלכת לנו. בן אדם כל כך טוב שאוהב את החיים ואוהב לחייך".

"מה שנותר זה לבכות". בן נעים (פייסבוק)

החברה: "אמרת שאני אהבת חייך"

"תמיד אמרת לי: 'עדיף לחייך מלבכות'", הוסיף החבר ההמום, "כרגע, מה שנשאר לי זה לבכות. לחשוב שתכננו לנסוע לתאילנד אחרי הצבא וליהנות כמה שאפשר מהחיים האלה. בא לי להתעורר עכשיו ולגלות שזה סיוט ושאתה עדיין איתנו. אילו רק ידעת כמה אני אוהב אותך, מקווה שהגעת למקום טוב יותר. כבר מתגעגע ומבטיח שלא לשכוח אותך".

כלי הרכב, אחרי האירוע (איחוד הצלה)

חברתו של בן נעים הזדעזעה לשמע הידיעה על מותו של בן זוגה. "לחשוב שרק חודש עבר מאז הפעם האחרונה שהתראינו", כתבה. "אמרתי לי שאני האהבה הכי גדולה שלך, שלא משנה כמה רחוק תלך - תמיד תמצא דרך להגיע אליי, והנה הלכת כל כך רחוק".

"חלמנו על חתונה וילדים", המשיכה, "וכנראה שזה יישאר בגדר חלום". הלוויתו של בן נעים תיערך מחר (ב') בשעה 12:00 בבית העלמין הצבאי בראשון לציון.

"איך הולכים להלוויה של בחור בן 23?"

אחת ממכרותיו של ההרוג השני בתאונה, סמ"ר כפיר דהרי, אמרה בתדהמה: "איך הולכים להלוויה של בחור בן 23?". דודו של דהרי ספד לו: "תמיד הטובים הולכים; לא אשכח אותך". דהרי יובא למנוחות מחר בשעה 17:30 בבית העלמין הצבאי ברחובות.

איך הולכים להלוויה של בן 23?". דהרי (פייסבוק)

בתאונה הקשה נהרגו גם שני אזרחים - שזהותם טרם ידועה. דגימות מגופותיהם נשלחו לבדיקת מעבדה לזיהוי פלילי והתוצאות צפויות להתקבל מחר.

נהג האוטובוס חשוד בהריגה

בתום חקירה ראשונית של זירת התאונה הקטלנית במחלף שורק בכביש מספר 6, הודיעה המשטרה כי נהג האוטובוס חשוד בהריגה. לפי שעה, לאחר ששני הנהגים נחקרו במשטרה, מתמקדים חוקרי התנועה באפשרות שנהג האוטובוס לא היה עירני מספיק. בהתנהלות של נהג המשאית לא נמצא כל פגם.

בחקירתו באגף התנועה של מרחב לכיש, טען נהג האוטובוס כי הוא "נסע ישר כפי שמחייב אותו החוק, היה מרוכז בדרך ולא שוחח בטלפון הנייד". כמו כן, הוסיף כי איש מהנוסעים לא הסיח את דעתו. פרקליטו של נהג האוטובוס, עו"ד יעקב שקלאר, מסר: "מרשי נהג כמתבקש ממנו. אין לו שום תרומה או אחריות לתאונה". נהג המשאית, שעמד בצד בעת ההתנגשות, בתום תשאולו שוחרר בתנאים מגבילים לביתו.