ברצלונה התאמנה באימון ראווה בבלומפילד

שחקני האלופה הספרדית הגיעו לאצטדיון, שם התאמנו עם ילדי מרכז פרס לשלום. הנשיא פרס: "זה חלום שמתגשם עבור הישראלים והפלסטינים". ראש הממשלה נתניהו: "צריך מישהו כמו מסי במשא ומתן"

המסע לארץ הקודש של קבוצת הכדורגל האהודה בעולם יגיע הערב (א') לשיאו כששחקני ברצלונה יעלו לכר הדשא באצטדיון בלומפילד לאימון הראווה עם ילדי מרכז פרס לשלום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יממה לאחר שנחתו בישראל, ביקרו בכנסיית המולד בבית לחם והתאמנו עם ילדי הרשות הפלסטינית, התפנו כוכבי אלופת ספרד לביקור בכותל ולפגישה עם האיש שאחראי להבאתם ארצה - נשיא המדינה שמעון פרס, וכן עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בבית הנשיא בירושלים.

‫שחקני ברצלונה עלו למגרש בליווי שירת ההמנון של הקבוצה, כשהקהל מנופף בשלטים בצבעי הקבוצה כחול-אדום. המוזיקה שברקע והתפאורה מעניקים לשחקני ברצלונה את האווירה הביתית שלה הם זוכים בכל משחק באצטדיון הביתי שלהם , קאמפ-נואו.‬

"ברסה, אנחנו אוהבים אותך. ברוכים הבאים"‬, פתח הנשיא פרס את דבריו. "‫אתם שליחים של שלום, אתם מביאים אור לילדינו ותקווה לאנשינו". לאחר מכן, הוא פנה לילדים. "אני מציע להסתכל טוב טוב איך החבר'ה האלה בועטים כי אני מאמין שיום יבוא ואחד מכם יהיה כמו מסי". בסוף דבריו, בעט הנשיא ופתח את המשחקונים.‬

"צריך מישהו כמו מסי במו"מ". נתניהו (פייסבוק)

הנשיא פרס בועט (חדשות 2)

הנשיא פרס בירך את השחקנים ואמר: "הביקור שלכם בישראל זה חלום שמתגשם עבור הישראלים והפלסטינים. מסי, צ'אבי, אינייסטה ושאר השחקנים, אתם יכולים ללמד אותנו לשחק טיקי טאקה כדי להשלים את תהליך השלום". רה"מ נתניהו הוסיף: "אני צריך מישהו כמו מסי במשא ומתן".

בארסה בישראל (חדשות 2)

מה שחקני בארסה רשמו בפתקים ששמו בכותל רק אלוהים יודע, אבל מבחינת האוהדים שפגשו אותם בבירה הם כבר הגשימו את החלומות שלהם כשפגשו את כוכב הקבוצה ליאו מסי ואת חבריו.