נער נפל מקיר טיפוס בפארק שעשועים נחשונית - ונפצע קשה

הקיץ בשיאו ואיתו התאונות. בן 14 נפל ממתקן טיפוס בפארק השעשועים סמוך לראש העין ונפצע באורח קשה. בכנרת צעיר בן 21 נפל במהלך שיט סמוך לטבריה ונפגע ממנוע הסירה. הוא פונה במצב קשה לבית החולים

תאונות קיץ. אילוסטרציה (חדשות 24)

נמשכות התאונות במהלך החופש הגדול: נער כבן 14 נפצע היום (א') באורח קשה, לאחר שנפל ממתקן בפארק השעשועים נחשונית שבשרון. הוא הועבר לבית החולים בילינסון בפתח תקווה כשהוא חבול בראשו. כשלוש שעות לאחר מכן נפגע צעיר בן 21 מסירה סמוך לטבריה ונפצע באורח קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 15:00 נער שבילה במסגרת יום כיף של תושבי פתח תקווה בפארק נחשונית, מעד במהלך טיפוס על מתקן במקום. הוא נפל, נחבל בראשו ונפצע באורח בינוני עד קשה. "מיד כשקיבלתי את ההודעה הגעתי למתקן, וראיתי שם נער שוכב על הגב לאחר שנפל מהמתקן", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אביגד עקיבא, חובש איחוד הצלה ראש העין.

"הוא נפל ככל הנראה על הגב, וכשהגעתי אליו הוא כבר היה מעורפל הכרה. התחלתי לבצע טיפול רפואי ראשוני בשטח, הזעקנו סיוע והוא פונה לבית החולים. מדובר בקיר טיפוס מסודר ויש בו ציוד בטיחות, אני לא יודע מה הייתה הסיבה לתאונה", הוסיף עקיבא.

זמן קצר לאחר מכן, אירעה עוד תאונה, הפעם בכנרת. צעיר שיצא לשיט בכנרת נפל במהלך השיט, ונפגע ככל הנראה מהמדחף של הסירה. הוא הועבר לחוף ומשם לבית החולים כשהוא פצוע בבטנו. נתן צדקה חובש איחוד הצלה סיפר כי הוא הועבר מיד לחוף, שם קיבל טיפול ראשוני והועבר תוך זמן קצר לבית החולים פוריה בעיר כשהוא פצוע באורח קשה.