פצועה מתאונת האוטובוס: "לא זוכרת כלום"

לאחר שקיבלה טיפול בבית החולים ברזילי, סיפרה אחת הפצועות בתאונה הקטלנית בכביש שש על האירוע הקשה. "אחרי ההתנגשות - בא חייל ופינה אותי אל האמבולנס", אמרה

שעות ספורות לאחר תאונת האוטובוס הקטלנית בכביש שש, שגבתה את חייהם של ארבעה בני אדם והביאה לפציעתם של 30 נוספים - סיפרה אחת הפצועות על רגעי האימה שעברו עליה מרגע ההתנגשות ועד לפינויה לקבלת טיפול באמבולנס מד"א.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני לא זוכרת כלום מההתנגשות", סיפרה הפצועה, כבת 60, את הדקות הקשות. "אני רק זוכרת שלאחר מכן - אחד החיילים בא, לקח ופינה אותי לאמבולנס".

זירת האירוע (משטרת ישראל)

התאונה התרחשה סמוך למחלף שורק, לכיוון קריית גת. עוצמת הפגיעה גרמה להתהפכות אוטובוס הנוסעים, קו 377 של חברת "מטרופולין", שנסע מבאר שבע לראשון לציון. מסוקים של חיל האוויר הוזעקו לזירת התאונה כדי לסייע בפינוי הפצועים.

מנכ"ל מד"א אלי בין הגיע לזירת התאונה וסקר את מספר הנפגעים. "ארבעה בני אדם נהרגו ולמעלה מ-30 נפגעים פונו לבתי החולים יוספטל באילת, קפלן ברחובות וברזילי באשקלון. יש 3-4 נפגעים בינוני-קשה, 4 בינוני והשאר קל", אמר בין, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הכרזנו על אירוע רב נפגעים וצוותים של כל מרחב לכיש ואמבולנסים שלנו הגיעו למקום. אנו מבקשים מהציבור שלא להגיע לאזור".

כוחות ההצלה והסיוע שהוזעקו לזירת התאונה התעכבו בדרכם בשל מפגעים בדרך. מנכ"ל מגן דוד אדום התייחס גם לכך ואמר כי "מדובר בתקלה חמורה ויש להפיק לקחים בעקבות הליקויים שהתגלו". שניים מהפצועים המוגדרים קשה מהם פונו במסוק לבית החולים איכילוב בתל אביב.

תאונה קטלנית בכביש שש - הסיקור המלא:

תאונה בין אוטובוס למשאית בכביש 6

נהג המשאית: "זה סרט אימה"

מד"א: "הייתה תקלה חמורה בהגעת הכוחות"