חייל חזר לחופשה מהבסיס - וגילה שזכה ב-27 מיליון שקלים בלוטו

לפני כשבוע עבר חייל מהדרום בדוכן פיס באשקלון בדרך לבסיס, והחליט להשקיע חלק מהמשכורת הצבאית בטופס לוטו. כשחזר לחופשת שבת נדהם לגלות שזכה ב-27 מיליון שקלים. "אני עם שתי רגליים מוצקות על הקרקע", הדגיש לאחר שאסף את כספי הזכייה, "אפקיד את הכסף בתכנית חיסכון באחד הבנקים ואסתפק בריבית שאקבל כל חודש"

מענק שחרור גדול במיוחד. החייל ואביו (שמוליק רחמני)

חייל תושב הדרום הגיע היום לבית מפעל הפיס לאסוף את פרס הזכייה שלו בלוטו - 27,072,404 מיליון שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשבוע שעבר שב החייל לחופשת שבת וגילה כי זכה בפרס הראשון של ההגרלה על סך 26 מיליון שקלים, ובנוסף גרף גם את הפרס השני על סך מיליון שקלים ואף בפרסים משניים נוספים שהגדילו את הקופה ב-72 אלף שקלים.

את הטופס רכש החייל בדוכן באשקלון, שם עבר בדרך לבסיס. "הייתה לי הרגשה טובה והחלטתי לנסות את מזלי, מכיוון שמספר המזל שלי הוא 7 השקעתי 290 שקלים, חלק ממשכורתי הצבאית, בטופס דאבל שיטתי חזק 7", סיפר.

למרות הסכום המכובד, הדגיש הזוכה כי הוא אינו חושב שהכסף יסחרר אותו. "אני עם שתי רגליים מוצקות על הקרקע", הסביר, "אפקיד את הכסף בתכנית חיסכון באחד הבנקים ואסתפק בריבית שאקבל כל חודש. סכום הריבית יספיק לממן לי את הלימודים באוניברסיטה, לשכור דירה ולחיות יפה". וגם בני המשפחה ייצאו נשכרים. "אל דאגה", אמר הזוכה לפני שעזב את מפעל הפיס, "אני מתכונן לעזור גם להורי ולשלושת האחים שלי".