תאונה קשה בדרום: "הוצאנו פצועים מתחת לספסלי האוטובוס"

כוחות גדולים של מד"א וכבאות ניסו להגיע לזירת התאונה הקטלנית בכביש 6 - אך נתקלו בקשיים ועיכובים. "צוותים רבים נתקעו מאחור", סיפר מנכ"ל מד"א, "הפקקים ואי חסימת התנועה הובילו לכך שנתקלנו בעומס אדיר שהפריע לסייע לפצועים ולהציל חיים". קטע הכביש ממחלף שורק למחלף קריית גת בכביש 6 נסגר לפחות עד השעה 16:00

מנסים לטפל בנפגעים. זירת התאונה (איחוד הצלה)

כוחות ההצלה שהוזעקו לטפל בנפגעים בתאונה הקטלנית בכביש 6 טוענים כי התנאים בשטח הקשו על פעולות החילוץ והסיוע לנפגעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הייתה תקלה חמורה בהגעת הכוחות. לקח יותר מדי זמן להגיע לזירה", הלין מנכ"ל מד"א אלי בין. "צוותים רבים נתקעו מאחור, הפקקים ואי חסימת התנועה הובילו לכך שנתקלנו בפקק אדיר שהפריע לסייע לפצועים ולהציל חיים. צריך ללמוד מהאירוע הזה הרבה, להפיק ולהטמיע לקחים כדי שתקלה כזו לא תקרה שוב".

גם טפסר בכיר משה סויסה משירותי הכבאות סיפר על בעיות נגישות לזירה: "כוחות ההצלה מאשקלון ומקריית מלאכי הגיעו לפנות את הפצועים. היה מאוד קשה להגיע לכאן, לצערנו, נאלצנו להוציא חלק מהפצועים מתחת לספסלי האוטובוס".במקביל במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות התאונה בין אוטובוס הנוסעים למשאית הזבל, שגבתה את חייהם של ארבעה בני אדם והובילה לפציעתם של עשרות נוספים. "אנחנו עוד לא יודעים מה גרם לתאונה", ציינה דוברת אגף התנועה ‫רפ"ק גלית בן ברוך.

בעקבות התאונה מבקשים במשטרה מציבור הנהגים לא להגיע לאזור, ומוסרים כי קטע הכביש ממחלף שורק למחלף קריית גת יהיה סגור לתנועה לשני הכיוונים לפחות עד השעה 16:00.

המסוק שהוזעק לזירת התאונה, היום (ויקטוריה גרונוב)

תאונה קטלנית בכביש שש - הסיקור המלא:

תאונה בין אוטובוס למשאית בכביש 6

נהג המשאית: "זה סרט אימה"